Точка зростання: З фрілансера підприємці

tochka rosta iz frilansera v predprinimateli 1 - Точка зростання: З фрілансера підприємці

Деніел ДиПьяцца, засновник платформи Rich20Something, блогер і бізнес-коуч розповідає про переваги приватного бізнесу перед фрілансом.

Кілька років тому я дивився інтерв’ю маркетолога Сета Годіна, який для мене є рольовою моделлю у бізнес-сфері. Він пояснював різницю між фрілансом і підприємництвом. Тоді мене, молодого фрілансера, вразив хід його думок. В результаті я став підприємцем, зробивши такі висновки…

Фріланс як проміжна стадія

Фрілансеру платять за його роботу. Якщо ви, наприклад, копірайтер на фрілансі, вам платять тоді, коли ви працюєте. А підприємець використовує гроші інших людей для того, щоб розширювати свій бізнес і отримувати гроші не тільки, коли працюєш, а навіть коли спиш. Я тоді задумався, адже я викладався на фрілансі, маючи при цьому підприємницьке бачення. Я тоді сказав собі: «Дурниця яка, я теж підприємець! Адже Я придумав ідею, я взяв долю в свої руки!»

Але Сет Годін виявився прав ось у чому: фріланс — фундаментальний період в житті чи не кожного сучасного підприємця. Ти вчишся знаходити клієнтів, як говорити з ними, як переконати їх платити тобі. Тобі потрібно виробити навички, розвивати ідеї і пробувати їх просувати на ринку. Фріланс тим і прекрасний, що вирішивши діяти, ти можеш стартувати без зволікання. Гроші можна робити з усього. Але спочатку потрібно змінити свої установки. Потрібно почати бачити свої навички, вміння і досвід як цінний ресурс, який коштує того, щоб за нього платили. Твої уміння і навички можуть допомогти комусь, то чому не заробити на цьому. Простіше всього це зробити, ставши на шлях фріланса. Рекомендую цей шлях всім, хто хоче кинути вбивчу роботу з 9 до 18.

Але фріланс — це проміжна стадія між роботою «на дядю» і незалежністю. Незалежність — це успішний бізнес.

«Дві великі різниці»

Час — ось, що робить різницю між фрілансом і приватним бізнесом. Фрілансер отримує гроші замість свого часу (при цьому грошей може бути набагато більше, ніж платять найманому працівнику за той же час). Ключове питання при цьому: «Якщо я приберу з цього рівняння себе, мій бізнес буде продовжувати працювати?» Якщо відповідь «Так», то ти — підприємець. Якщо ти отримуєш досить грошей незалежно від того, скільки годин ти працюєш кожен день — ти бізнесмен. Це те, до чого варто прагнути.

Найпростіше — це почати онлайн бізнес. Є класна ідея? Починайте будувати свій сайт, який приваблює відвідувачів. Немає ідеї? Виходьте з своїх хобі, інтересів, умінь, які можуть бути комусь потрібними, можуть вирішити проблему іншої людини. Перетворіть відвідувачів сайту передплатників, запропонувавши їм щось безкоштовне в обмін на підписку. Створюйте безкоштовний і корисний контент і просите та відвідувачів сайту вказати свою адресу електронної пошти. Ви можете продавати що завгодно: матеріальний або електронний продукт, послугу або коучинг. Після того, як ви дасте багато-багато чудесного безкоштовного контенту, починайте продавати. Через деякий час ви можете ставити продажу «на автомат», для цього потрібна проста маркетингова програма продажів по електронній пошті. Бізнес буде працювати і без вашої участі. Ось ви і успішний підприємець.

Джерело: businessinsider.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Спитай тата, а не лізь в інтернет

У пошуках відповідей на свої питання підлітки все частіше звертаються до інтернету, а не своїм батькам (а саме 94% тінейджерів). До Дня батька (у багатьох країнах він відзначається в третю […]
sprosi papu a ne lez v internet 1 - Точка зростання: З фрілансера підприємці