Ергономіка гардеробу: Три підходи, як змінити образ без психологічної ломки

ergonomika garderoba tri podhoda kak smenit obraz bez psihologicheskoy lomki 1 - Ергономіка гардеробу: Три підходи, як змінити образ без психологічної ломки

Найлегший спосіб почати нове життя — змінити свою зовнішність і стиль. Але він і самий важкий, адже відійти від звичного, сформованого гардеробу непросто. Як не мучитися сумнівами і пройти цей шлях до нової легко, радить стиліст Юлія Корольова.

Найчастіше роботу з чином починають ті, у кого відбуваються зміни в житті і нові обставини вимагають «інший тебе». Для професіонала створення потрібного стилю — справа кількох днів, але образ працює, коли в ньому живуть, а для цього людина має цей образ прийняти.

Є умовний поділ всіх нас по швидкості сприйняття нововведень:

Перша група любить новинки вже на подіумі або навіть передбачає те, що має з’явитися. Другій групі потрібно, щоб це спочатку з’явилося в модних універмагах і журналах, тоді зрозуміло, що любити. Третя група готова прийняти зміни, коли на вулицях деяка кількість людей вже носять щось нове. Четверта група починає любити свіжий тренд, коли він йде на спад і навіть китайці вже забули, як виглядав оригінал. Від цього залежить і швидкість прийняття змін в образі.

Для консервативних представників третьої і четвертої груп важко зважитися на кардинальну зміну кольору волосся або зачіски, почати носити іншу довжину і висоту талії. Їм комфортніше звичний стиль, який колись закріпився як успішний. Всі бачили жінок 50+ з зачіскою під Мірей Матьє?

До активних змін готові представники перших двох груп, саме вони виділяються з натовпу, виглядають так, що за ними хочеться повторювати, їх фото показують як приклад стильного образу. Тому при спільній роботі зі стилістом дуже велику роль відіграє те, на що ви готові, адже реально зробити все.

Мені знайомі випадки, коли клієнт довіряв наосліп, а дякував вже через півроку. Буває, поступово людина рухається по персональній карті стилю, створеної під нього, або, навпаки, їде у відпустку принципово іншим, всього через два тижні після нашої зустрічі.

Змінюємося не поспішаючи

Тим, хто має намір змінюватися, але не хоче робити це різко, я рекомендую рухатися невеликими кроками з інтервалом у тиждень, щоб встигнути пожити в новому образі. Наприклад, можна задати нове звучання зачісці. Здорово, якщо це буде гостромодні і в комплексі: стрижка+фарбування, тоді можна буде підтягувати інші деталі образу до стилю вашого волосся.

Допомога стиліста

Ще один варіант – отримати загальну іміджеву консультацію спеціаліста і рухатися в комфортному для вас темпі з урахуванням рекомендацій: робити шопінг, ревізію гардероба, змінювати принцип складання комплектів одягу.

Довгострокова інвестиція

Дуже популярний сьогодні спосіб – навчитися самостійної роботи над стилем, це довгострокова інвестиція в себе, яка виручить вас при будь-яких тенденціях моди. Отримавши знання, ви раз і назавжди вирішите проблему з гардеробом, так як у вас в руках буде технологія, як діяти за будь-яких обставин.

В принципі всі навички роботи зі стилем гарні, почати краще з тієї, де відчуваєте найбільший пробіл, це може бути не обов’язково стиліст, але і стоматолог, косметолог, дієтолог і так далі. Якими б не були ваші обставини, головне, щоб зовнішні зміни встигали за внутрішніми і навпаки, звичайно! І обов’язково були змінами на краще. Тоді ми можемо говорити про гармонійної особистості, якої ми всі прагнемо бути. Важливо те, що займаючись своїм чином ви проявляєте любов до себе, а це має величезне значення для жінки, швидше за все, навіть першорядне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Подорожуємо по Україні: Бакотська затока

  Ми шукали в Кам’янці-Подільському та його околицях чудові місця, де можна відпочивати, купатися, насолоджуватися і вчитися любити і знати свою батьківщину. Отже, ми вирушаємо з вами в Бакотська затока. […]
puteshestvuem po ukraine bakotskiy zaliv 1 - Ергономіка гардеробу: Три підходи, як змінити образ без психологічної ломки