
Процедура нарощування вій зараз користується величезною популярністю у дівчат по всьому світу. І це зовсім не дивно, адже за рахунок додаткових волосків погляд стає більш розкритим, а очі – яскравіше. Існує багато технологій нарощування, однією з яких є 10D. У статті ми розглянемо особливості даного методу, розповімо, кому підійдуть такі вії, а також дамо поради по догляду за очима після процедури.


Плюси і мінуси
Є різні техніки приклеювання додаткових штучних вій на верхню повіку. Дана процедура називається нарощенням. Технологія 10D є одним із кількох методів, який не тільки надає ефект розплющених очей, але і забезпечує збільшення об’єму і густини волосків на верхньому рухомому столітті. Дана процедура передбачає приклеювання 10 додаткових волосків на кожну наявну у клієнтки вію.

Нарощені таким способом вії виглядають яскраво, ефектно і роблять помітний акцент на очах, багаторазове збільшення колишнього кількості волосків не залишиться непоміченим. Вії 10D є найбільш об’ємним нарощуванням, це досить нестандартний метод, тому перед відвідуванням майстра рекомендується уважно ознайомитися з характеристиками техніки, щоб очі виглядали природно і естетично.

Для процедури нарощування 10D застосовують особливі штучні нитки полегшеного виду, щадні волокна.
Вони не так сильно обтяжують повіки, як це могло б статися при використанні стандартних ниток. Завдяки даному матеріалу, великий обсяг додаткових волосків ніяк не впливає на стійкість вій.

Дана методика застосовується винятково на верхньому рухомому столітті, так як для нижнього 10D занадто багато не тільки по масі, але і по результату. Внизу вії повинні виглядати акуратно. Як правило, внизу нарощування виконується по стандартній техніці.

На жаль, у процедури 10D є деякі мінуси, які обов’язково слід враховувати. Технологія дає саме багаторазове збільшення об’єму вій, тому воно підійде далеко не кожній представниці прекрасної статі. Подбайте про вивченні фото остаточного результату безпосередньо перед сеансом, щоб вирішити, чи підійде вам такий ефект.

Ще одним мінусом є велика вага, навіть незважаючи на использованиеоблегченных ниток. Це надає збільшене навантаження на рухому повіку, внаслідок чого розкривати очі буде важче.
Рекомендується безпосередньо перед процедурою отримати консультацію у фахівця, який дасть правильну пораду, чи варто вам користуватися даним видом нарощування чи ні. У деяких випадках результат виходить занадто безглуздим, а зовнішність дівчини стає комічною.
Кому підходить?
Настільки об’ємні вії підійдуть далеко не кожній представниці прекрасної статі. Нарощування 10D можна робити в таких випадках.
- Якщо ви є танцівницею або актрисою, то вам необхідно підкреслювати риси обличчя, щоб вас було видно зі сцени.
- Для урочистих заходів, коли необхідно зробити погляд більш привабливим і розкритим. Пам’ятайте, що ефект 10D буде триматися ще кілька тижнів після важливого вечора. Якщо бажання носити об’ємні вії так довго немає, доведеться повторно сходити до майстра для зняття ниток.
- Якщо ви є володаркою рідкісних і тьмяних війок і хочете додати очам яскравість. Але якщо волоски занадто слабкі, довго така кількість додаткових волокон не протримається. Також подібне нарощування не буде виглядати природно.
- Якщо після хімічно-косметичної процедури вії втратили густоту і блиск.
- При бажанні зробити акцент на очах.


Для запобігання невдалого результату краще порадитися з фахівцем, який перед процедурою оцінить зовнішність і дасть пораду, чи підійдуть вам настільки об’ємні вії.
Нарощування 10D підійде дівчатам з великими рисами обличчя і яскравою зовнішністю. Так воно буде виглядати гармонійно.
Дівчатам з витонченим обличчям, маленьким носом і пухкими губами краще скористатися класичною технікою, так як в їх випадку 10D буде виглядати просто комічно.

Технологія нарощування
Технологія нарощування вій 10D ділиться на 3 етапи: підготовка шкіри, сама процедура і вихід після відвідування косметолога. Необхідно строго дотримувати всі рекомендації, щоб отримати максимальний результат і тривалу стійкість волокон. Першим ділом косметолог виписує призначення по догляду за шкірою повік, який стане підготовчим етапом до процедури.
Поставтеся до всіх рекомендацій з відповідальністю, так як залежить від основи, наскільки акуратно ляжуть штучні вії на натуральні. На підготовленій шкірі майстру значно легше і зручніше працювати, відповідно, і результат буде краще.

В першу чергу необхідно врахувати, що за тиждень до процедури нарощування необхідно припинити вживання антибіотиків. Якщо ж за станом здоров’я вам доводиться пити ліки, доведеться відкласти візит до косметолога. Справа в тому, що антибіотики іноді призводять до випадання або ослаблення натуральних вій, тому такий великий обсяг у 10 додаткових волокон витримати буде складно.


До рідних вій необхідно ставитися з особливою дбайливістю. Не рекомендується фарбувати тушшю протягом тижня перед процедурою. Краще змащувати волоски маслом для зміцнення.
Отже, підготовчий етап завершено, далі все залежить від досвіду і обдарованості майстра, до якого ви прийшли.


Нарощування вій 10D відбувається наступним чином.
- Для початку верхню повіку обробляють ватним диском, який заздалегідь змочують мицеллярной водою. Даний етап видаляє залишки туші, тіней та іншої декоративної косметики з волосинок.
- Далі лінію росту вій обробляють спеціальним антисептичним маслом, яке прибирає надлишок жирових виділень у волосяних цибулин і готує шкіру до процедури.
- Потім під нижню повіку підкладаються одноразові тканинні патчі, які будуть вбирати виділяється рідина і не дадуть волосинкам злипатися.
- На верхню рухому повіку встановлюється основа з силікону, яку пізніше майстер прибере. До неї особливим косметичним клеєм прикріплюються вії. У випадку об’ємного 10D-нарощування майстер змащує вії ще одним шаром складу, щоб приклеїти додаткову кількість штучних ниток.
- Коли волокна остаточно приклеяться, майстер прибирає тканинні патчі з обличчя клієнтки, відкріплює основу і виписує догляд, необхідний після косметичної процедури.




Перші кілька хвилин може бути важко відкривати і закривати очі, так як на віки додали навантаження у вигляді 10 штучних волосинок на кожну вію. Через деякий час після тривалого моргання очі звикнуть, і ви зможете спокійно їхати додому.

Так як нарощування 10D дуже об’ємне і вимагає великої кількості додаткових вій, візит до косметолога може зайняти набагато більше часу, ніж при стандартній технології.
Не варто злитися на майстра і підозрювати його в непрофесіоналізмі: прикріплення такої кількості волокон може зажадати декількох годин.

Як доглядати?
Правил по догляду за нарощеними віями 10D після процедури не так багато, проте, їх варто дотримуватися, щоб вії трималися довше:
- не рекомендується використовувати жирні креми і масла по догляду за областю навколо очей, так як вони розчиняють клей;
- не намагайтеся самостійно видалити штучні нитки;
- не тріть очі рушником;
- не мочіть очі перші 24 години після відвідування салону;
- заборонено купатися і загоряти дві доби після процедури;
- акуратно протирайте очі пальчиками;
- не можна відвідувати сауну і лазню;
- намагайтеся не відвідувати місця з підвищеною вологістю.




У наступному відео представлений приклад нарощування вій 10D.