Robotic Guide: Що подивитися на фестивалі Kyiv Mini Maker Fairе

robotic guide chto posmotret na festivale kyiv mini maker faire 1 - Robotic Guide: Що подивитися на фестивалі Kyiv Mini Maker Fairе

20 і 21 травня на ВДНГ (1 і 3 павільйони) відбудеться грандіозна подія для всіх гиків, айтішників, мейкерів і програмерів Києва — Kyiv Mini Maker Fairе. Для захоплених hi-tech дітей, мам і тат ми публікуємо програму заходу, а також рекомендації продюсера інженерних ярмарків Maker Faire в Україні Світлани Бовкун про локаціях і події, які ні за що на світі не можна пропустити.

За яким принципом ви обирали для гостей фестивалю?

Принцип Maker Faire – змішати професіоналів і початківців. Тому поряд ви побачите проекти, які вже є на ринку або виходять на Kickstarter, і проекти дітей, які вигадали їх зовсім недавно. Новачкам корисно бачити велику мету, а професіоналам — не забувати про відкритість світогляду, якої часто більше у дітей.

Які лекції і зони ви рекомендуєте відвідати дітям різних віків?

Дуже радимо небанальну та прикладну лекцію про космос Олексія Парновского, яка відбудеться 20 травня о 12.00. Адже мрії про космос сьогодні набагато більш реалістичні, і космонавтів скоро буде не так вже мало. 21 травня теж почнеться з космічної тематики: з 12.30 ми будемо говорити про ракети і мейкерстве з творцем проекту Mars Hopper.

Всім бажаючим почати працювати з 3D-моделюванням буде корисно послухати Дмитра Мухіна Autodesk.

Які майстер-класи та воркшопи ви рекомендуєте відвідати дітям?

Пайка – унікальна можливість спаяти свій власний маленький девайс (дівчатка часто справляються краще хлопчиків), робота з інструментом в зоні Bosch (шуруповерти, фрезери, мультітули), друк на тканині, різні види робототехніки.

Дуже веселий і корисний майстер-клас — Nerdy Derby, гонки машинок на дерев’яній трасі. В зоні хімічних і фізичних експериментів буде цікаво навіть самим маленьким.

Яка подія/захід на Kyiv Mini Maker Fairе ні за що не варто пропустити ні одному дитині?

Головне – обов’язково зробити щось самостійно! І ще встигнути на запуск ракети 21 травня о 14.00.

Програма Kyiv Mini Maker Fairе

20 і 21 травня з 11.00 до 20.00 будуть працювати наступні зони: Technologies in Fashion, «Інженерна», «Транспорт» (велосипеди, електромобілі), «Освіта», «Лекції», «Робототехніка», «Майстерня» (крафт, ремесла, арт, зварювання, паяння), «Дім» (IoT, зелена енергія, енергозбереження, оптимізація, безпека), «Музика і зйомки» (акустика, інструменти, технології), «Інновації».

20 травня, субота

11.00 — 18.00 — Transport and flight zone. Чемпіонат України з Дрон Рейсингу UADR CHALLENGE 2017 Кубок Києва. Змагання спортивних дронов в класі FPV-mini. Субота — тренування і кваліфікація. Неділя — тренування та гонки. Реєстрація за посиланням.

11.00 — 18.00 — Майстер-класи з робототехніки від Hobbytech & STEM-центру «Сократ».

11.00 — 20.00 Майстер-клас «Фантазія на склі». Робота по склу. Техніки: гравірування, декорування.

11.00 — 19.00 Майстер-класи з мейкерству від Smart Robots і освітні лекторії від DIXI-Education.

12.00 — 12.30 — Lection zone. Лекція Олексія Парновского «чи Може Україна у космос?». Олексій розповість про реальні шанси у тих, хто займається космосом в Україні, чого чекати від майбутньої космічної ери, яка вже не за горами, і чому треба обов’язково навчитися, якщо український космонавт хоче чогось досягти в майбутньому.

12.30 — 13.30 — Lection zone. Лекція Дмитра Мухіна «Від ідеї до прототипу». З доповіді ви дізнаєтесь про новий підхід до створення речей, який дозволить працювати в хмарному продукт з будь-якого місця і при необхідності з віддаленою командою, а також з мінімальними або навіть з нульовими витратами на програмне забезпечення для обробки ідеї до прототипу.

14.30 — 15.00 — Lection zone. Лекція Михайла Обризкива «Креативні індустрії та ревіталізація простору в селі». Михайло поділиться своїм досвідом роботи в креативному секторі Лондона і ідеями, які він планує реалізувати в Україні вже цього літа в проекті Creative Rural Hub.

15.00 — 16.00 — Lection zone. Лекція Юрія Костенка «Як ми зробили обладнання для планетаріїв, яке змінило весь ринок». Юрій розповість про те, як робити речі і ставати лідером на ринку.

16.00 — 18.00 — Lection zone. У рамках лекційної програми відбудеться International Maker Space MeetUp — двогодинна панельна дискусія з презентаціями представників мейкерспейсов з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини та Англії.

21 травня, неділя

11.00 — 18.00 — Transport and flight zone. Чемпіонат України з Дрон Рейсингу UADR CHALLENGE 2017 Кубок Києва. Неділя — тренування та гонки. Реєстрація за посиланням.

11.00 — 20.00 — Майстер-класи «Сурикен», «Квітка». Робота по дереву. Техніки: різьба, шліфування, полірування, з’єднання конструкції в 3D-модель. Демонстрація багатофункціональних мікроінструментів Dremel і Bosch, консультації в таких операціях, як гравіювання, різьблення, свердління, шліфування, полірування, склеювання, випалювання.

11.00 — 19.00 — Майстер-класи з мейкерству від Smart Robots і освітні лекторії від DIXI-Education.

13.00 — 16.00 — Lection zone. Hardware Talk — короткі і захоплюючі історії про те, як створюються проекти, про які вже всі знають і ті, про яких ми скоро почуємо. Розповіді інженерів, фаундерів, мейкерів з Ecoisme, Techmaker, Diacom Group, Raccoon.world, IoT Hub. Вхід за загальним квитком.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Мій Шлях Сантьяго: 80 км за три дні і 57 євро

Маріанна Лучанская Автор Маріанна Лучанская Засновниця “11” silver space Минулого тижня я розповідала, що підштовхнуло мене зважитися на Шлях Сантьяго. Сьогодні готова розповісти вам, як пройшли три перших дні мого […]
moy put sant yago 80 km za tri dnya i 57 evro 1 - Robotic Guide: Що подивитися на фестивалі Kyiv Mini Maker Fairе