Великою популярністю в наші дні користуються косметологічні послуги по нарощуванню вій і корекції форми брів. Для управління процесом і поліпшення якості процедури використовуються микробраши. Такі пристрої дозволяють проводити роботу більш акуратно. Важливо правильно підібрати розмір для кожного виду робіт.
Що це таке?
Сам термін «микробраш» прийшов до нас у мову з англійської мови, а означає він в перекладі мікроскопічну пензлик, що складається з довгої ручки і м’якою головки маленького розміру. Микробраши замінюють ватні палички.
Наконечник пристосування виготовляється з екологічно чистої фібри, не викликає алергії.
Микробраши для вій можуть оснащуватися ручками з гнучкими фрагментами біля голівки. Це дозволяє використовувати інструмент для особливо складних робіт. Переваги таких пензликів для нарощування вій та інших косметичних процедур відзначаються декількома факторами. Перерахуємо їх.
- Микробраши майже не поглинають рідкі склади. Використовувати їх дуже економно.
- Зручно обробляти кожен волосок окремо.
- Максимальна точність при нанесенні різних речовин.
- Невеликі розміри інструменту дозволяють отримати доступ до всієї області, яку необхідно обробити.
- Гігієнічність. На повіки не потрапляють зайві краплі препаратів, ворсинки і частинки вати, як при використанні інших матеріалів.
- Наконечник не завдає травм шкірі і вій. Використання микробраша максимально безпечно.
- Майстер набагато швидше виконує роботу, тому процедура не настільки стомлююча для клієнток.
- Аплікатори значно зручніше, ніж витратні матеріали, які використовувалися раніше. Часто майстрам доводилося працювати простими ватяними паличками. Всі вони мають приблизно однаковий розмір, тому підібрати оптимальний для кожної процедури було практично неможливо.
Крім того, ватні палички не є стерильним матеріалом як микробраши. На шкіру, вії, брови клієнтки потрапляють бактерії, які можуть провокувати різні проблеми дерматологічного характеру.
Розміри
Микробраши використовуються для різних цілей. Все залежить від їх розміру. Щіточки можуть бути від 1 до 3 мм в діаметрі. Великі зазвичай використовують для брів. При роботі з віями потрібна максимальна точність, тому і розмір інструменту повинен бути менше.
Для нанесення великої кількості речовини, проведення попередніх робіт, очищення або знежирення беруться пензлика діаметром 3 мм Корекція, фарбування або завивка – більш ретельні процеси. Розмір головки для таких робіт варіюється в межах 1,5-2 мм. Для зняття нарощених вій використовують пензлика самого малого розміру. Невелика головка і тонкі волоски дозволяють захоплювати потрібну зону і якісно обробляти її.
Ручки інструментів фарбують у різні кольори, щоб майстрам було легше орієнтуватися. Зазвичай бувають білі або фіолетові, зелені або блакитні, сині або жовті, зелені чи рожеві ручки. Колір говорить про розмірі і призначення засобів.
Правила використання
Микробраши найчастіше використовують у своїй роботі лэшмейкеры. Це фахівці, які займаються нарощуванням вій. За допомогою такого інструменту можна виконувати такі процедури:
- видаляти шкірний жир;
- наносити базові або сполучні речовини, засоби для зняття, закріплювачі, кондиціонери, поживні суміші;
- фарбувати;
- проводити биозавивку вій;
- робити ламінування волосся;
- наносити полуперманентную туш;
- проводити корекцію нарощених вій;
- видаляти або закріплювати волоски в поресничной техніці;
- очищати, фарбувати брови.
Ці пристосування можна використовувати і в домашніх умовах. Вони є відмінним інструментом для дбайливого фарбування брів, а також згодяться для доглядають процедур. Крім того, за допомогою такого інструменту можна видалити залишки косметики і відмерлі частинки шкіри. Микробраши дозволяють підбиратися до основи волосків і простору між ними.
Різні процедури з віями здійснюються за певними правилами. Мова йде не тільки про нарощування, але і про корекції, зняття або фарбуванні волосків. Майстри обов’язково проходять попереднє навчання, а потім напрацьовують досвід. Микробраши дозволяють суттєво спростити та прискорити процедури.
Слід ознайомитися з правилами використання інструменту.
- Для початку необхідно ретельно вимити руки з допомогою мила або дезінфікуючого засобу.
- Не можна чіпати наконечник руками або іншими інструментами. Забороняється класти микробраши на нестерильні поверхні. Перед початком роботи слід акуратно витягнути кисть з упаковки, тримаючись за кінець рукоятки.
- Варто пам’ятати, що аплікатори – це одноразові вироби. Вторинне їх застосування суворо заборонено.
- Всі речовини і препарати наносяться на головку кисті. Не можна занурювати інструмент в баночку зі складом. Це правило дозволяє економити матеріали і не порушувати гігієнічність процедури.
- На інструменті не повинно бути мінімальне робоче кількість матеріалу. При надлишку він буде розтікатися, а тому процедура вже навряд чи вийде якісною.
- При нанесенні речовини рухи повинні бути акуратними, точковими. Не можна тиснути на шкіру або волоски, що все слід робити дбайливо. Заборонено допускати потрапляння робочих складів на шкіру або слизову оболонку очей.
- Дуже важливо використовувати микробраши правильного розміру. Це правило гарантує акуратність і результативність процедури. Розмір наконечника завжди позначається на кожному аплікатори з допомогою номери або літери латинського алфавіту.
Часто виробники вказують сферу застосування на упаковці, тому з такою інформацією необхідно ознайомитися.
Поради щодо вибору
Професійні майстри точно знають, наскільки важливо використовувати правильні інструменти. Для придбання даних пристосувань рекомендується відвідувати тільки спеціалізовані магазини.
Перелічимо найважливіші критерії вибору.
- Микробраши повинні бути виготовлені з безпечних матеріалів високої якості. Занадто низький цінник повинен насторожити. Але і висока ціна не завжди є гарантом якості. Потрібно запитати У продавця сертифікат на товар. Тільки цей документ дозволяє переконатися в його якості.
- Упаковка з аплікаторами повинна бути герметичною. Всередину не повинні проникати частинки пилу і шкідливі мікроорганізми. Припустимо купувати інструменти у тубах з щільними кришками або у запаяних пакетах.
- Форма і довжина рукоятки забезпечують максимально комфортну роботу з інструментом, інакше слід пошукати вироби інших компаній.
- Діаметр наконечника підбирається строго під кожну процедуру. Не можна замінювати одні види інструменту іншими.
Індустрія косметологічних процедур стрімко розвивається. Варто відстежувати всі новинки і купувати тільки сучасні і якісні аплікатори.
Не можна купувати микробраши на ринку у сумнівних продавців. Це загрожує можливими проблемами зі здоров’ям користувача.
Самі аплікатори є витратним матеріалом, тому їх вартість невелика. При цьому від якості багато в чому залежить результат процедури, в якій вони використовуються. При покупці важливо звертати увагу на будь-які дрібниці. Навіть невелике пошкодження упаковки є неприпустимим порушенням, знижує рівень безпеки товару для здоров’я.
Про те, як вибрати микробраши для нарощування вій, дивіться у відео.