Міфи і факти про безпечній їзді на велосипеді

mify i fakty o bezopasnoy ezde na velosipede 1 - Міфи і факти про безпечній їзді на велосипеді

Навчання дитини їзді на велосипеді — важливий етап його життя. Для нього велосипед — це предмет гордості, символ незалежності й свободи. Але в той же час неправильне поводження з велосипедом може не тільки призвести до небезпечних наслідків, але і стати для них травмою на все життя. Шість фактів і міфів допоможуть вам донеси дитині правильну інформацію про їзді на велосипеді, щоб він відчував себе впевнено і в безпеці.

Міф №1

Дитина не повинна одягати шолом на короткі поїздки по околицях.

Факт

Дитина повинна одягати шолом під час будь-яких поїздок, неважливо, наскільки близько біля дому він буде кататися. Багато нещасні випадки відбуваються в провулках, на тротуарах, на велосипедних доріжках , а не тільки на дорогах. Більшість аварій трапляється просто поруч з будинком. Шолом ж захищає вашу дитину від серйозних травм. До того ж, якщо одягати шолом під час всіх поїздок, це увійде у дитини в звичку. І пам’ятайте, тільки спеціальний велосипедний шолом захистить від травми голови при нещасному випадку на велосипеді.

Міф №2

Велосипед можна купувати на виріст.

Факт: Велосипеди невідповідного великого розміру небезпечні для дитини. У нього немає певних навичок і координації, щоб керувати ним, і він запросто може втратити контроль. Важливо, щоб сидячи на велосипеді, ноги дитини могли торкатися поверхні землі. Також перший велосипед дитини повинен бути оснащений ножним гальмом, так як у нього може бути не настільки розвинена координація, щоб впоратися з ручним.

Міф №3

Безпечніше їхати на зустріч руху.

Факт: Дитині безпечніше триматися правого боку. Якщо їхати на зустріч, це може стати несподіванкою для водіїв. І чимало аварійних ситуацій на дорозі відбувається саме з цих причин.

Міф №4

Дітям не слід показувати сигнали рукою, так як вони можуть втратити контроль над велосипедом.

Факт: Сигнали рукою — це важлива складова правил поведінки на дорозі і повинні бути вивчені дітьми, перш ніж вони виїдуть на велосипеді на вулицю. Це спосіб комунікації між велосипедистами та водіями автомобілів.

Міф №5

Світловідбивачі для велосипеда або світловідбиваючий жилет зроблять безпечної поїздку для дитини в темний час доби.

Факт: У темний час доби небезпечно їздити в будь-якому випадку. Поїздки пізно ввечері або вночі вимагають певних навичок і спеціального спорядження. Ніколи не дозволяйте своїй дитині їздити після настання темряви.

Міф №6

Навчати дітей правилам безпеки їзди на велосипеді не обов’язково. Велосипед — це просто спосіб розваги.

Факт: Катання на велосипеді — це дійсно забавне розвага, тільки, якщо воно безпечно. На жаль, багато людей недооцінюють всієї серйозності питання. Сотні дітей гинуть щорічно через незнання правил безпеки. І навіть їли в часи вашого дитинства, до проблеми безпечної їзди на велосипеді не ставилися серйозно, не варто покладатися на удачу і сьогодні. Ваш обов’язок — навчити дітей всім необхідним правилам.

Джерело: healthychildren.org

Читайте також: Алгоритм дій у випадку травми дитини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Потенціал свідомості: Несподіваний спосіб підвищити креативність в школі

Обсяг інформації, що дитині потрібно засвоїти у школі, зростає, як сніжний ком, і більшість цих знань, ймовірно, він ніколи не використовує в майбутньому. Тому представники альтернативних систем освіти пропонують перенести […]
potencial soznaniya neozhidannyy sposob povysit kreativnost v shkole 1 - Міфи і факти про безпечній їзді на велосипеді