Кіно: Хороший-поганий організатор

kino horoshiy plohoy organizator 1 - Кіно: Хороший-поганий організатор
Поліна Левицька
Автор
Поліна Левицька

Event & pr STAR LINE

CEO & Founder

У кожній професії є своя профдеформація. Я, наприклад, займаюся івентами і тому постійно звертаю увагу на те, як організовано той чи інший захід. І навіть, коли дивлюся кіно, не можу не відзначати про себе організаторські здібності героїв.

Перед сезоном вечірок і капусників, думаю, буде корисно подивитися кілька фільмів про хороших і поганих організаторів.

1. «Мальчишник у Вегасі» (2009р.)

Хлопці хотіли влаштувати крутий мальчишник у Вегасі. І влаштували його. Але є проблема: вони не пам’ятають, як це було. Тепер на тверезу голову потрібно зрозуміти, що ж все-таки відбулося і, головне, куди пропав організатор цього сумнівного заходу – наречений. Висновок напрошується один: коли організовуєш захід, будь тверезим, інакше ризикуєш не згадати, що сталося минулої ночі.

2. «Однокласники» (2010р.)

П’ять друзів, які практично не спілкувалися 30 років, знімають будинок на березі озера на День незалежності та сім’ями їдуть на організований відпочинок. Це атмосферний фільм про сім’ю, любов, дружбу і її становлення. Але найголовніше, як організувати все так, щоб великої кількості людей все сподобалося? Комусь може не підійти все, починаючи від місця, в яке він приїхав, закінчуючи кімнатою, в якій оселився. Але важливий не тільки сам підхід до організації такого роду заходи, але і відносини між учасниками, які можуть протягом фільму ускладнюватися або спрощуватися, приходячи до логічної розв’язки. Дивитися це кіно цікаво і весело.

3. «Кадри» (2013р.)

Хлопці за 35 виглядають дивно серед молоді, яка тільки що закінчила школу і коледжі. Але головні герої не бачать перешкод і хочуть довести, що є порох у порохівницях. «Кадри» — це фільм, який показує, як організувати навчальний процес для величезної кількості студентів з усього світу. І тут усе просто: потрібно любити те, що ти робиш, і викладатися на повну. Незважаючи на те, організовуєш ти навчання для 500 осіб або робиш семінар для однієї з команд цих студентів.

4. «Ми купили зоопарк» (2011р.)

А ви б купили зоопарк на останні гроші, щоб врятувати закинутих у глушині тварин, яким загрожує загибель? А ось Бенджамін Мі, журналіст і батько трьох дітей, зробив це. Хоча на початку фільму ніхто не вірив у адекватність такого заходу. Але далі ми бачимо, що якщо правильно організувати улюблена справа, то можна зробити його прибутковим. Заодно і тварин врятувати. Головний герой, якого грає Метт Деймон до останнього вірить у свої сили. Він йде до власної мети і заряджає упевненістю своїх дітей і співробітників.

5. «Ялинки» (2010р.)

Герої кіно вірять в те, що вони зможуть вийти з непростої ситуації за допомогою теорії шести рукостискань. Багато сюжетних ліній, що переплітаються між собою, і ось уже виявляється, одна людина знає іншого, третій знає цього. І коло замикається. Але ми з вами в чудо не віримо. Ми віримо тільки в правильну організацію якої-небудь події, і до цього додаємо коктейль з разючих обставин та випадковостей. Особливо рекомендую дивитися цей фільм під Новий рік, коли у вас поганий настрій. Це кіно дасть вам поштовх до розуміння, що не все вже так погано в цьому житті і все можна вирішити шляхом правильно організованих і залежних один від одного подій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Поки діти у бабусі... Коктейлі для нетомного вечора

Про свою любов до ігристому вину і найцікавіших коктейлях на його основі. Незважаючи на те що вся моя кар’єра пов’язана з алкоголем, мені безглуздо ставити питання «Що ти будеш пити?», […]
poka deti u babushki kokteyli dlya netomnogo vechera 1 - Кіно: Хороший-поганий організатор