Вийдемо на каву: Все, що вам потрібно знати про нетворкінг

vyydem na kofe vse chto vam nuzhno znat o netvorkinge 1 - Вийдемо на каву: Все, що вам потрібно знати про нетворкінг

Роббі Абед, маркетолог, коуч і автор бестселера «Звільніть мене, благаю» (Fire Me I Beg You), кидаючись в нову для себе професійну сферу, провів 250 зустрічей «за кавою» за 400 днів для того, щоб обзавестися потрібними знайомствами. Для тих, хто тільки опановує ази нетворкінгу, Роббі дає три неоціненних ради.

Коли я залишив роботу IT-консультанта і вирішив приєднатися до чиказького ком’юніті технологічних стартапів, я не знав жодної людини. Чесне слово! Це тому що, повірте мені, ІТ-консалтингом і технологічними стартапами займаються зовсім різні люди. Мені було необхідно обзавестися новими знайомствами. І я зробив те, що робить будь-самотній підприємець: я запрошував людей «на каву». За 400 днів я провів 250 «кавових» зустрічей і з одинаки-бізнесмена став підприємцем, навколо якого розгорнулася мережа контактів з надійних людей. Як провести зустріч за кавою з найбільшою користю?

Шукайте зв’язкового

Я вирішив, що почну не знизу, а зверху: познайомлюся насамперед з чиказькими лідерами у сфері технологічних стартапів, вони називаються «суперсвязными». Вони знають все і всіх і можуть дати потрібні «наводки» відразу ж. Лідери — це дуже зайняті люди, які не хочуть ставати ще більш зайнятими, вони не люблять односторонніх зустрічей. Тому я вирішив пропонувати «суперсвязным» в обмін на зв’язки і контакти те, що я вмів робити, причому безкоштовно. Маркетинг, райтинг, коучинг — все це я ще не вмів так добре, як зараз, але мою допомогу «суперсвязные» в обмін на свою дружбу прийняли.

Висновок:

Починайте зверху, подумайте, чим ви можете бути корисним «суперсвязному» і запропонуйте свою допомогу.

Запрошуйте так, щоб було важко відмовитися

Деякі люди завжди готові вийти на каву, деяким потрібна вагома причина, а дехто взагалі ніколи не погоджується на такі зустрічі з незнайомими людьми. Однак якщо ви не будете запрошувати людей, то точно ні з ким ніколи не зустрінетесь. Ось приклад листа, який я відправляю комусь, хто мені цікавий.

«Тема: Привіт, Джон — кава в Чикаго?

Привіт, Джон, я натхненний твоєю роботою. Я багато чому навчився від тебе і багато застосував і для своєї кар’єри. Я можу почастувати тебе кави в наступний вівторок? Я знаю, що ти зайнятий, але мені хотілося б поділитися моєю історією, в якій ти зіграв свою роль, а також запропонувати те, чим я можу бути тобі корисним.

Спасибі,

Роббі»

Тут головне написати чому ви хочете випити кави з цією людиною, я не кажу, що треба потішити його его, але це допомагає. Зазвичай я відразу кажу, чим можу допомогти. Ось, що говорить Емілі Дордек, виконавчий директор однієї з торгових корпорацій Чикаго, про зустрічі за чашкою кави: «Я виступаю ментором для молодих підприємців, тому мене частіше запрошують на каву, ніж я запрошую. Мені це дуже приємно. А от коли я запрошую, я кажу про мотив запрошення, який, як я припускаю, зацікавить другу сторону: «Сьюзен порадила нам зустрітися, тому що (чому?) і думає, що нам це буде корисно. Я можу знайти час на наступному тижні і хотіла б запросити вас на чашку кави в мій офіс».

Висновок:

Говоріть прямо, будьте корисним, фокус уваги не на вас, а на людину, який вам потрібен.

Довіра як основа

Метою кожної встречеи повинно бути не тільки більш глибоке розуміння того, як ви можете допомогти іншому, але і як зробити так, щоб інші повірили в те, що можуть розраховувати на вас у майбутньому.

Висновок:

Дізнавайтеся людей ближче, задавайте питання, поважайте їх, будь ласка, завжди платите за їх каву!

Джерело: inc.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

15 причин ніколи не відмовлятися від кави

Бізнес і кава — здається, між цими словами давно можна поставити знак рівності. Люди, які багато працюють, багато п’ють каву. Якщо періодично вас турбують думки про те, що це шкідливо, […]
15 prichin nikogda ne otkazyvat sya ot kofe 1 - Вийдемо на каву: Все, що вам потрібно знати про нетворкінг