стек гілок ліфтинг: опис процедури, переваги і недоліки, ускладнення, реабілітація

Бажання затримати молодість завжди актуально. Саме в цьому випадку допоможе процедура ниткового ліфтингу.

Кожна жінка хоче залишатися молодою як можна довше. Хтось веде здоровий спосіб життя, суворо дотримуючись дієт, інші вирішуються на пластичні операції, треті приховують зморшки під кілограмами макіяжу. Є й інший спосіб виглядати молодо – це стек гілок ліфтинг.

Стек гілок ліфтинг: що це?

  • Процедура ниткового ліфтингу полягає в підтягуванні м’яких тканин спеціальними нитками, вживляемыми під шкіру. З часом ці нитки покриваються волокнами таких білків, як еластин і колаген.
  • Самі нитки з плином часу руйнуються, переходячи в стан води і вуглекислого газу, але той каркас, який вони утворювали, залишається надовго, зберігаючи пружність тканин.
  • Починається процедура з очищення шкіри і її обробки антисептиком. Потім робляться проколи спеціальними голками для введення ниток, це робиться під місцевою анестезією на лінії волосяного покриву, що робить проколи і місця фіксування ниток непомітними. Тривалість операції 1-2 години.
  • Починався стек гілок ліфтинг з використання золотих і платинових ниток. Це було не найкраще рішення, оскільки спостерігалися наслідки, у т. ч. і алергічні прояви. Сьогодні в основному використовуються капролон і полидиаксонон, що дає тривалий ліфтинговий ефект.
  • Крім того, нитки можуть бути розсмоктуючими – міцними і високоякісними, згодом распадающимися, що дають ефект протягом 2 років. Не розсмоктуються так і залишаються на все життя в тканинах.
  • Існують також нитки, які розсмоктуються тривалий час, і комбіновані, тобто поєднують обидва властивості: з постійно залишається основою і розсмоктується верхи.

Стек гілок ліфтинг: плюси

Плюси процедури:

  1. Особа зберігає колишні риси, при цьому вирівнюючись, не відбувається стягування шкіри, але при цьому виправляються недоліки.
  2. Проведення ниткового ліфтингу можливо на багатьох ділянках тіла (обличчя, очі, брови, повіки, шия, піхву, сідниці).
  3. Практично непомітно слідів хірургічного втручання – відсутні шрами, рубці, не видно і самих ниток, їх також неможливо відчути на дотик.
  4. Короткий термін відновлення – зазвичай до 5-ти діб, після яких можливе з’являтися «на людях».

Стек гілок ліфтинг: мінуси

Мінуси процедури:

  1. Можливі больові відчуття при проведенні процедури.
  2. Певну натяг в тій частині, де був проведений стек гілок ліфтинг.
  3. При застосуванні окремих матеріалів для ниткового ліфтингу можливо розсмоктування необхідних для підтримання пружності речовин, що веде до втрати ефекту. Тоді доводиться проводити повторну процедуру.
  4. При неправильно підібраному матеріалі нитки можуть надриватися. Таке можливе і в разі механічних пошкоджень шкіри, її здавлювання або удару.
  5. При помилках в проведенні процедури не виключена поява гематом або ущільнень.

Стек гілок ліфтинг обличчя: показання та протипоказання

  • Найбільш ефективним, безумовно, є стек гілок ліфтинг для тих, кому «за 40», тобто у віці, коли тільки починають обвисати щоки (ефект «бульдожьих вушок»), заглиблюватися зморшки, а шкіра потроху стає в’ялою.
  • До 50 років подібні ефекти вже виражені досить значно. Тим не менш, стек гілок підтяжка дає непоганий результат і в цьому віці.
  • Показаннями до даної процедури є змінилися контури обличчя, форма брів, повік, носа або вух.
  • Також стек гілок ліфтинг допоможе при глибоких зморшках на чолі і складках біля рота, при провисанні тканин обличчя і з’явився подвійному підборідді.
  • Стек гілок підтяжка показана при розтяжках або шрами на тілі. Проводять процедуру під місцевим знеболенням.
  • Стек гілок ліфтинг: протипоказання — наявність певних захворювань (онкологія, цукровий діабет, різні інфекційні захворювання, проблеми з психікою). Крім того, не рекомендується проведення ниткового ліфтингу, якщо в тілі присутні металеві імплантати, на шкірі є рани або гнійники, а сама вона схильна до рубцювання.
  • Також процедура протипоказана, якщо можлива алергічна реакція на один з компонентів або проблеми зі згортанням крові. І, звичайно, не варто вдаватися до подібних процедур вагітним і годуючим груддю жінкам.

Обов’язковий комплекс аналізів і всебічне обстеження, після якого призначається лікарем або забороняється підтяжка.

Стек гілок ліфтинг: які нитки вибрати?

Крім рассасывающейся або постійної структури нитки для ниткового ліфтингу характеризуються матеріалом, з якого вони зроблені.

  1. Синтетичні, виготовлені з капрону або пропілену. Це довго розсмоктуються нитки, які залишаються в тканинах до 6 років і забезпечують позитивний ефект ще довгий час після розсмоктування.
  2. Біополімерні, з біопласта, обростаючі з часом сполучними тканинами, які утворюють свого роду каркас після того, як нитка розсмокталася.
  3. Металеві, що виготовляються із золота або платини. Вони оснащені щербинами або ж повністю гладкі. Такі нитки є нерозсмоктувальними.

Перші процедури ниткового ліфтингу бажано проводити з допомогою ниток, які розсмоктуються. Після 50-річного віку рекомендують використовувати не розсмоктуються нитки.

Стек гілок ліфтинг після 50 років

  • Як відомо, в цьому віці нові тканини формуються вже не так активно, а власний колаген виробляється все в менших кількостях. Тому лікар окремо визначає, який матеріал найбільш вдалий для певної ділянки особи, застосовуючи таким чином комбіновані технології.
  • Так, для того, щоб підтримати контур особи, а також підборіддя, як правило, користуються нитками, які не розсмоктуються, а от щоб повернути колишню форму брів, рота або століттям, застосовують навпаки, розсмоктуються.
  • З глибокими складками і зморшками борються шляхом збільшення кількості гіалуронової кислоти, що заповнює їх на тривалий час – понад 5-ти років.
  • В цілому, зонами особливо пильної турботи в цьому віці є вилиці, які найчастіше провисають. В зоні брів досить часто також помічається нависання, робить погляд важким і втомленим.
  • Стек гілок ліфтинг після 50 років направлений в тому числі на усунення провисання контурів рота, який веде до деформації лінії і форми губ.

Можливі ускладнення після ниткового ліфтингу

Можливі ускладнення відразу після ниткового ліфтингу, що виникають протягом 2-3 днів:

  • Виникнення внутрішніх крововиливів у разі, якщо пошкоджені судини. Якщо у пацієнтки проблеми зі згортанням крові, або вона виконувала підтяжку під час місячних, ризик гематом значно посилюється.
  • Можлива набряклість, причиною чого міг стати невідповідний в даному випадку вид нитки, порушення, допущені при проведенні процедури, або ж помилки, допущені самим пацієнтом під час реабілітації.
  • Може порушитися природна міміка – це відбувається в тому випадку, якщо був травмований нерв. На щастя, подібне ускладнення, що супроводжується больовим синдромом, зустрічається відносно рідко, але його наслідком може стати порушення артикуляції або ж виникнення лицьової асиметрії.
  • До більш пізніх ускладнень, що виявляється через кілька тижнів, відносяться такі, як поява нитки під шкірою з-за помилок при імплантування, а також можливе переміщення нитки, яке також здатне привести до асиметрії рис обличчя.
  • Щоб усунути такі дефекти, проводиться видалення самої нитки (і знову – під місцевою анестезією). Головне – вчасно звернутися до косметолога, який виконував процедуру.

Реабілітація після ниткового ліфтингу

Поради щодо реабілітації:

  • Починається відновлювальний період відразу після проведення процедури, з прикладання холоду до того ділянці, на якій були проведені маніпуляції.
  • У перший тиждень після ліфтингу слід утриматися від відвідувань саун або басейнів.
  • Не рекомендується пити міцні напої і приймати гарячу їжу і питво.
  • Рекомендовано утриматися від скрабування, епіляції, алмазного шліфування. Взагалі не варто торкатися до шкіри в місці проведення процедури ниткового ліфтингу, а тим більше – натискати.
  • Найбільш правильною позою під час сну в перший час (протягом декількох днів) є положення на спині, щоб уникнути можливих розривів.
  • Слід якомога більше обмежити мімічні рухи.
  • Заборонені сеанси масажних процедур.
  • У разі виникнення набряки або припухлості, почервоніння шкіри або появи больових відчуттів слід оперативно звернутися до лікаря, що проводив стек гілок ліфтинг, за необхідними рекомендаціями.

Місце здійснення проколу при нитевом ліфтинг рекомендовано обробляти препаратами Мірамістин або Хлоргексидин в розчині.

  • При нитевом ліфтинг будь-яких ділянок особи протягом двох тижнів протипоказано нанесення макіяжу.
  • Слід намагатися не бувати на прямому сонці і перепаді температур.
  • На два-три тижні варто відкласти заняття спортом.
  • У перші дні не завадять охолоджувальні компреси.

Стек гілок ліфтинг: відгуки, фото до і після

  • Світлана Іванівна, вчителька: Я весь час на виду і вважаю, що зобов’язана виглядати гідно. Тому в минулому році, коли мені виповнилося 45, звернулася до лікарів, які й порадили процедуру ниткового ліфтингу. «Омолодила» брови і віки всього за пару годин, і при цьому ось уже майже рік не налюбуюсь їх природними контурами.
  • Ольга, медсестра:Мені все суть за 30, але вже помітила перші глибокі зморшки, а також перші прояви провисання щік. У клініці мені порадили процедуру стек гілок підтяжки, і я, подумавши, погодилася. І не пошкодувала! Ставилася до себе з обережністю протягом 3-4 днів, хоча ущільнення там, де були зроблені проколи, зникли швидко, як і невеликий набряк. Зараз, по закінченні року, розсмоктування ниток уже закінчене, а особа раніше молодо і підтягнуто.
  • Ганна Степанівна, пенсіонерка: Вік бере своє, шкіра втрачає пружність і обвисає, а так хочеться подовше бачити в дзеркалі молоде обличчя! Я зважилася на нитевую підтяжку обличчя і поставилася до цього серйозно: пройшла повне обстеження, щоб упевнитися, що у мене немає алергії на складові препарати, що судини не підходять близько до шкіри, так і кров перевірила. Про саму процедуру скажу – відчутно, звичайно, так і перші дні на вулицю виходити не варто – і синці видно, і припухлості. Але через пару тижнів ефект вже відчутно помітний. Так що я не шкодую про те, що зважилася на стек гілок ліфтинг. Незначний короткочасний дискомфорт варто того, щоб «скинути» десяток років.

Для наочного прикладу ефективності ниткового ліфтингу пропонуємо вам ознайомитися з фото-прикладами результатів.

Відео: Все про нитевом ліфтинг

<

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Психосоматика захворювань Луїзи Хей: список захворювань на букву «П» — таблиця, лікування аффирмациями

Луїза Хей – основоположник методики психосоматичного лікування захворювань. Її техніки, дозволяють без праці впоратися з багатьма поширеними складними недугами, не вдаючись до хірургічного втручання. Першорядним умовою в даному лікуванні є […]
10647 1024x640 - стек гілок ліфтинг: опис процедури, переваги і недоліки, ускладнення, реабілітація