Промоутер самої себе: Як допомагати своїй кар’єрі правильно

promouter samoy sebya kak pomogat svoey kar ere pravil no 1 - Промоутер самої себе: Як допомагати своїй кар'єрі правильно

Бонні Маркус, коуч, спікер і автор посібників про самопродвижению жінок, вважає, що презентувати себе потрібно правильно — краще всього, коли у вас є група колег або однодумців, саме так кожної окремо і всім разом легше досягти бажаних кар’єрних висот.

На жаль, для того, щоб отримувати вчасно підвищення і рухатися вгору по кар’єрних сходах, недостатньо просто добре працювати. Потрібно обов’язково приділяти увагу своєрідною професійною саморекламі.

Якщо сама себе не похвалиш

Самопросування може бути непростою справою для жінок: багато хто з нас не поспішають продемонструвати колегам і керівництву ні своїх успіхів, ні свого експертної думки. І це не тільки тому, що багато хто свято вірить у те, що начальству і так видно, хто що робить і кого за що заохочувати. А ще нам з дитинства говорили, що хвалитися негарно. І, зрештою, ми самі бачили, що жінки, які осмілилися відстоювати своє право на визнання, зіткнулися з негативними наслідками. Що ж робити амбітним жінкам? Одним із результативних методів є підтримка і просування групи жінок. У західному крилі Білого дому в період перебування Барака Обами на посаді президента наради проходили так: якщо хтось з жінок виступав, то інша жінка-колега відразу ж повторювала, підтримуючи висловлену думку, ця стратегія змушувала чоловіків враховувати висловлену думку, визнавати внесок виступили колег, а так само гарантувала, що чоловіки не зможуть приписати висловлену жінкою ідею собі, як це могло б запросто трапитися, якщо б голос іншої жінки в підтримку першої не пролунав.

Створіть групу підтримки

Subha Баррі, віце-президент і генеральний менеджер у Working Woman Media, на одній з конференцій розповіла одну цікаву історію про те, що, розробляючи стратегії для справедливого ставлення до жінок на роботі, вони з колегами вирішили заснувати такий собі клуб підтримки один одного. Кожен місяць вони збиралися і обговорювали, хто чого досяг, які в кого успіхи і домовлялися, які ідеї і досягнення один одного просувати протягом місяця. І це дуже гарна ідея! По-перше, оскільки в справі вашого просування, крім вас самої, задіяні інші люди.По-друге, це допомагає вам самій регулярно аналізувати і чітко формулювати власні успіхи і мети, адже для того, щоб підготуватися до щомісячного зборам, вам потрібно знайти у вашій діяльності за місяць, що гідне визнання. Це допомагає вам концентруватися на власній цінності.

Підтримуйте і просувайте один одного в соцмережах

Здорово, що ви вболіваєте» за успіхи подруг і колег, але в наш вік, ваш лайк, репост або коментар може мати реальний вплив на кар’єрне зростання інших жінок. Залишайте відгуки в LinkedIn, діліться постами колег в Facebook.

Знайдіть ментора

Знайдіть в компанії людини, не важливо — чоловіка або жінку, хто б допоміг вам порадами про те, як пробратися в коло потрібних вам людей. Попросіть їх відкрити дати пораду про те, як краще себе вести. Це дуже результативно — мати людину, яка може «замовити слівце», поручитися за вашу компетентність і представити широкому глядачеві» ваші успіхи і досягнення.

Паралельно, звичайно, ви повинні працювати і над навичками самопросування. Заведіть щоденник досягнень. Плануйте регулярні зустрічі з вашим керівником і доводити до його відома результати проектів, над якими ви працюєте — ніколи не сподівайтеся на те, що він сам все помічає і знає.

Джерело: forbes.com

Фото з кінофільму «Ніжність»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Так, але немає: Присутні, але відсутні батьки

Дорослі люди з низькою самооцінкою, неіснуючими особистими межами і вкрай негативним ставленням до себе — це діти, яких недолюбили. При цьому мова не про абьюзе, травмі, неглекте. Мова про їхніх […]
da no net prisutstvuyuschie no otsutstvuyuschie roditeli 1 - Промоутер самої себе: Як допомагати своїй кар'єрі правильно