Далеко не завжди рідний відтінок волосся приносить його власниці радість, і тоді представниці прекрасної статі вирішуються на зміну кольору. Класичні молочні відтінки виглядають завжди модно і природно.
Кому йде?
Молочний колір являє собою чистий білий тон без будь-яких домішок жовтуватого, попелястого, перлового або іншого відтінку.
Подібні тони личить жінкам слов’янського типу. Вони повинні обов’язково гармоніювати з тоном шкіри, формою обличчя, відповідати типу зовнішності, образу і стилю жінки.
Експерти б’юті-індустрії запевняють, що чисті молочні кольори краще всього виглядатимуть на дамах таких типажів:
- з дуже світлою, майже білій холодній порцеляновою шкірою аристократичного блідого відтінку без ознак рум’янцю, веснянок і слідів засмаги;
- щасливих володаркам блакитних, синіх і сірих очей;
- з овальними особами і глибокими виразними рисами.
Важливо: чистий молочний тон підкреслює всі дефекти шкіри – запалення, прищі, вугрі, а також сухість, лущення і пігментацію. Тому дівчатам, чиї шкірні покриви потребують лікування, краще зупинитись на інших відтінках.
Не варто використовувати чистий блонд і дамам з великими рисами і повним особою – після тонування вони будуть виглядати грубо. Втім, відтінки молочного – карамельний, шоколадний і молочно-русявий не настільки вимогливі.
Майте на увазі, що молочний колір потребує відповідного «обрамлення», жінки повинні правильно його носити: забути про яскравому макіяжі, відкласти на дальню полицю чорний олівець для брів і червону помаду. З молочними кольорами будуть більш доречні нюдовые відтінки, а також блакитні тони. Стриманість слід дотримуватися і при виборі гардеробу – в іншому випадку ви ризикуєте виглядати дешево і вульгарно.
Молочний колір непросто отримати, але так само складно повністю змінити свій імідж – але всі ваші старання, все всяким сумнівом, того варті – нагородою за них стануть вигляду свіжість і вироблений на оточуючих ефект.
Палітра
Молочний блонд представлений в декількох основних відтінках, це дозволяє підібрати оптимальний вид тонування для різних типів зовнішності.
Класичний молочний блонд – найчистіше колер без ознак жовтизни, золотих і срібних півтонів. Подібний відтінок швидше нагадує матовий білий колір, допускається легке сяйво.
Світлий молочний шоколад (пряжене молоко) – цей тон знаходиться десь посередині між коричневим та рудим кольорами. Він особливо стильно виглядає на володаркою світлої шкіри і світлих очей. А от дівчатам з веснянками краще зупинитися на інших тонах, наприклад, золотих – вони зроблять обличчя більш яскравим.
Карамель – це молочний відтінок з карамельними нотками може стати справжнім порятунком для власниць коротких або рідких волосся, оскільки такий тон робить волосся більш об’ємними і пишними. Відтінок підходить білошкірим і светлоглазым дамам, дозволяє зробити очі яскравими і виразними. Для того щоб добитися подібного колера, потрібно попереднє знебарвлення, а також нейтралізація рудого пігменту.
Тонкощі фарбування
В залежності від бажаного відтінку, насиченості і глибини представниці прекрасної статі можуть використовувати синтетичні і натуральні барвники. Відмінна риса молочного блонда полягає в тому, що будь-які волосся, навіть світлі, потребують обов’язкового попереднього знебарвлення з подальшим тонуванням. Щоб звести до мінімуму шкоду, заподіяна фарбами, необхідно готувати волосся перед колорированием – наприклад, за тиждень до процедури на ніч наносити на волосся доглядають масла, а вранці змивати.
Краще всього проводити фарбування в салоні, оскільки при самостійному тонуванні досить складно змішати фарби таким чином, щоб отримати сліпучу білизну. Крім того, при нанесенні невмілим майстром всі дефекти тонування будуть відразу ж кидатися в очі. Таким чином, замість розкішного молочного блонда, ви отримаєте тільки дешеву жовтизну.
Традиційно для отримання молочного кольору змішуються фарби двох видів:
- стійка, що забезпечує тривалість ефекту і стійкість до вимивання кольору;
- полустойкая, затінюють природний відтінок.
В ході фарбування на волосся наносять фарбу, а через деякий час склад змивають, після чого волосся тонують з метою додання природного блиску і усунення ефекту жовтизни.
Згідно з відгуками споживачів, найбільш якісними фарбами з «молочної» серії є:
- карамельний блондин 8-7 від Syoss;
- Estel (професійна серія) – карамельний блонд;
- Schwarzkopf Color Mask – золотистий тон шоколад 665.
Для підтримки відтінку або надання цікавого колера білим від природи локонам можна використовувати відтінкові шампуні, тоніки і бальзами. Майте на увазі, що досягти з їх допомогою світлих молочних відтінків не вийде.
Деякі жінки вважають за краще натуральні засоби на основі кефіру і лимонного соку. Проте їх призначення полягає у наданні відтінку і легке освітлення на півтону. Отримати світлий молочний тон з русявого і тим більш темного таким способом неможливо.
Модні відтінки нерідко використовують для часткового фарбування та отримання молочного коктейлю».
- Омбре – градієнтний перехід від темних кольорів у коріння волосся до світлим на кінчиках. Таким чином можна добитися ефекту вигорілих пасом на сонці. Для подібного колорування зазвичай використовують чистий молочний тон і карамельні кольору.
- Мелірування – тонування окремих вертикальних пасм. Зазвичай використовується для фарбування карамельними фарбами.
- Балаяж – передбачає зміну кольору окремих тонких пасм, причому не по всій довжині. Дуже ефектно виглядає чисті молочні, а також карамельні тони на світло-каштанової шевелюри.
- Брондірованіе – припускає стильну комбінацію відтінків молочного шоколаду, при цьому відтінки зазвичай відрізняються один від одного. Використовується принцип м’якого перетікання тонів з одного в інший
Догляд
Світлі тони зазвичай тримаються на шевелюрі не більше 2-3 тижнів, потім пігмент починає вимиватися, і з’являється малоприємна жовтизна. Саме тому волосся, пофарбовані в молочний блонд, потребують особливого догляду:
- раз в тиждень необхідно використовувати відтінкові шампуні і тоніки, це додасть волоссю блиску і підтримає основний тон;
- не забувайте, що при фарбуванні волосся пройшли через знебарвлення, а це значить, що волосся травмовані і потребують постійному використанні масел, бальзамів, масок і всіляких сироваток;
- для миття волосся можна використовувати тільки бессульфатные шампуні;
- після фарбування не рекомендується робити хімічну завивку раніше, ніж через 3-4 тижні;
- постарайтеся звести до мінімуму використання утюжків, плойок і термобігуді, а якщо ж укладання не уникнути, обов’язково скористайтеся термостійкими спреями.
Молочно-білий – дуже гарний колір, який підходить далеко не кожній жінці. Домогтися чистого відтінку складно, та й догляд за ним викликає багато клопоту. Але якщо ви зможете отримати бажаний колір без ознак жовтизни, то повірте, ефект буде приголомшливим!
Про те, як підібрати ідеальний відтінок блонд, дивіться у відео нижче.