7 надихаючих фільмів для HR-менеджера

7 vdohnovlyayuschih fil mov dlya hr menedzhera 1 - 7 надихаючих фільмів для HR-менеджера

Як успішно провести співбесіду, організувати навчання, замотивувати співробітника або навіть звільнити його — ці секрети повинні знати hr-менеджери. А особливо цікаво подивитися на професію рекрутера в кіно, адже режисери точно знають, як важливо підібрати потрібну людину на потрібну роль. Партнер кіноподборкі — HR Wisdom Summit.

Про рекрутинг

1. Мисливець за головами (Headhunter), 2009 р.

Успішний рекрутер Мартін Винге – в минулому бізнес-журналіст. Сьогодні в його обов’язки входить підбір топ-менеджерів для великих компаній. На порядку денному – пошук наступника для літнього власника великої скандинавської судноплавної і нафтової компанії. У бізнесмена є власний син і спадкоємець, але передавати кермо влади сімейним бізнесом батько йому не поспішає. Волею долі Мартін опиняється в епіцентрі безжальної і жадібної боротьби за владу і гроші компанії.

Що корисного: спостереження за тим, як підбирати топ-персонал для великих корпорацій.

2. Рекрут (The Recruit), 2003 р.

Фільм з Аль Пачіно і Коліном Фарреллом в головних ролях. Досвідчений вербувальник ЦРУ знаходить юного програміста і вмовляє його вступити на службу в управління. Щоб переконати волелюбного хлопця стати найманим працівником, рекрутер пускає в хід знання психології і використовує відомості про смерть батька героя.

Що корисного: приклади того, як виховуються віддані працівники.

Про навчання і адаптацію

3. Кадри (The Internship), 2013

Два 40-річних друга – «динозаври» минулого покоління торгових агентів. Не встигли вони отямитися, як Інтернет вже позбавив їх роботи і щоб залишитися на плаву в цьому житті, їм не залишається нічого іншого, як спробувати досягти успіху у чомусь іншому. Намагаючись знайти нову роботу, вони потрапляють на стажування в Google і виявляються серед представників покоління «NEXT», яке не мислить своє життя без комп’ютерів, соцмереж і всіляких гаджетів.

Що корисного: можливість побачити, що діється всередині корпорації Google і проходять співбесіди в найбільшої інтернет-корпорації.

Про командоутворенні

4. Людина, яка змінила все (Moneyball), 2011 р.

Фільм про генерального менеджера бейсбольної команди, який займався рекрутингом і організацією командної гри. І про те, як, незважаючи на фінансові труднощі, йому вдалося створити команду переможців.

Що корисного: приклади роботи людини, який вивів команду з дна дивізіону.

Про мотивації

5. У гонитві за щастям (The Pursuit of Happyness), 2006р.

Кріс Гарднер — батько, поодинці виховує п’ятирічного сина. Він щосили прагне зробити так, щоб дитина росла щасливою і ні в чому не потребував. Але працюючи продавцем, він не може сплатити за квартиру, і їх виселяють. Опинившись на вулиці, але не бажаючи здаватися, Кріс влаштовується стажистом в брокерську компанію. Ось тільки протягом стажування він не отримуватиме жодних грошей, а стажування триває півроку…

Що корисного: фільм дає всім глядачам посил — не зневірятися у складних життєвих ситуаціях.

6. Бойлерна (Boiler Room), 2000 р.

Головний герой фільму мріє заробити багато грошей,і дуже швидко він потрапляє на роботу у знову відкрилася брокерську контору, де можна легально заробити непогані гроші. Сет з радістю приймає пропозицію, і вже через кілька тижнів отримав великий відсоток від угод. На це мотивують його успіхи вже менеджерів компанії, які використовують нестандартні способи мотивації.

Що корисного: можливість побачити роботу брокерів і біржова пристрій, а також дізнатися головні правила і закони торгівлі.

Про звільнення

7. Мені б в небо (Up in the Air), 2009 р.

Корпоративний юрист Райан Бінгема весь свій час присвячує роботі. Він постійно у відрядженнях, його телефон не замовкає ні на хвилину, а записна книжка сповнена телефонів «потрібних» людей. Основна частина його життя проходить в роз’їздах – незліченні готелі, орендовані авто… А робота в нього досить екзотична — він звільняє людей за замовленням босів компаній з усієї країни, які самі по якоїсь причини бояться це зробити. І хоч життя оточена предметами класу «люкс», щасливою людиною його навряд чи назвеш…

Що корисного: картина відкриває лаштунки життя людей з досить незвичайною професією, які живуть перельотами і відрядженнями.

Хочете дізнатися більше про ситуацію на сучасному ринку праці світу і України?

17 березня на першому Напевно HR Марафоні своїми лайфхаками, спостереженнями і знаннями поділяться кращі HR-профі країни.

Вартість квитків демократична: 800 грн.

Програма і всі подробиці – тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

10 кращих серіалів минає 2017 року, які можна переглянути у відпустці

Таня Касьян Автор Таня Касьян Головна редакторка, авторка книги “Про що мовчать” Ми припускаємо, що багато з вас вже спакували валізи в свій новорічний відпустку і розмірковують, переглядом яких серіалів […]
10 luchshih serialov uhodyaschego 2017 goda kotorye mozhno peresmotret v otpuske 1 - 7 надихаючих фільмів для HR-менеджера