За кермом ДВОЄ!

za rulem dvoe 1 - За кермом ДВОЄ!
Ксенія Верлан
Автор
Ксенія Верлан

Beauty

консультант, блогер

Я сіла за кермо власного автомобіля, як тільки дізналася, що чекаю дитину. Пара поїздок в маршрутці і в таксі в період вагітності повністю змінює твоє ставлення до громадського транспорту — я не могла терпіти безліч своєрідних запахів і, звичайно, мене лякала майбутня дощова осінь і зима.

Оскільки права я отримувала давно, довелося наново все освоювати. Можу похвалитися сталевими нервами чоловіка через два дні він навчив мене нормально їздити по місту, і в понеділок я вирушила у свою першу поїздку на роботу. По секрету розповім, що відчувати габарити він мене вчив на вузькому Липському бульварі, який вічно заставлено дорогими машинами.

З тих пір пройшло вже три роки, і дві машини. Я ніколи раніше не відчувала такої свободи, комфорту і безпеки!

За час вагітності траплялося всяке — я подряпала машину про клумбу, в мене в’їхав чоловік, який не розрахував свої габарити.

Озираючись назад, можу з упевненістю сказати, що всі ці дрібниці не варті нервів, і що з чіткою установкою «я спокійна як удав» пережити їх легко і просто. Машина швидко лагодиться, доставляючи лише дрібні незручності. До цього треба бути готовим завжди (так, на всякий випадок). Тому раджу відразу домовитися з кимось із рідних або страховий, кому ви телефонуєте «якщо що». Тато приїжджав до мене, коли спустило колесо, а чоловік виштовхував взимку із замету. Найпоширеніші «зупинки» ДАІ: не включені вчасно фари, ігнорування знаку «СТОП» та сама «кохана» — нас з подругою зупинили і запитали, хто у мене в машині «балується». Хабарів я не даю, а вагітних майже завжди відпускають просто так. До речі, багато майбутні матусі радіють безкоштовній парковці. Майже скрізь по Києву паркувальники не брали з них ні копійки.

Ну і трохи порад для тих, хто вирішує сісти за кермо удвох:

1. Не нервувати ні при яких умовах. Їздити впевнено, не змінювати рядність без потреби, не метушитися. Інші, більш досвідчені, водії вас об’їдуть, якщо що.

2. Правила дорожнього руху варто перечитати — так буде спокійніше. Обов’язково виїжджати тільки при наявності всіх документів на машину, обов’язкової страховки.

3. Запасіться гарною музикою або аудіокнигами. Якщо на вашому шляху пробки — ви чудово проведете час. Якщо хочете слухати музику з улюбленого айфона і немає такої опції у машині, можна скористатися спеціальним перехідником. Мої знайомі найчастіше обирали класичну музику і французький шансон.

4. Розмовляйте по телефону, тільки використовуючи bluetooth або гучний зв’язок. Останнім часом все більше переконуюся в потребі відеореєстратора. Якщо щось трапиться — у вас є відеозапис. Сама збираюся його придбати найближчим часом.

5. Подушки безпеки під час вагітності не МОЖНА відключати. Вони створені для безпеки! Важливо пам’ятати, що між кермом і животом має залишатися мінімум 10 см, а спинка повинна бути трохи відхилена назад.

6. Деякі жінки не пристібаються. Я борець за безпечну їзду і всілякі дослідження стверджують, що при правильному розміщенні ременя нижня частина його повинна бути як можна нижче — по-перше, ви захистите себе і дитину, а по-друге, вам не знадобиться спеціальний ремінь для вагітних Maternity seat belt.

Ці ремені мають не три, а чотири точки кріплення і набагато еластичнішою звичайних. Я всю вагітність користувалася звичайним ременем.

Якщо вам все ж некомфортно або живіт занадто великий, такі ремені можна знайти як в Mothercare, так і в інтернет-магазинах.

7. У машині добре тримати пляшечку води і пакетик з сухофруктами на випадок раптового нападу голоду в пробці.

8. GPS або карти в телефоні допоможуть вам прокласти оптимальний маршрут, та й взагалі звідки завгодно все-таки доїхати додому.

Найголовніше — сідати за кермо тільки в хорошому настрої і самопочутті. Водіння може стати відмінним джерелом позитивних емоцій, а машина — затишним засобом пересування!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Андрій Булах: «Ми повинні швидко змінюватися, щоб бути успішними в майбутньому»

У рамках минулого в Києві Business Wisdom Summit Андрій Булах, керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні, поділився своїми думками про те, яким повинен бути бізнес XXI століття і люди, які […]
andrey bulah my dolzhny bystro menyat sya chtoby byt uspeshnymi v buduschem 1 - За кермом ДВОЄ!