Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 1 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Першим ділом вранці ми беремося за водні процедури – це важливий щоденний ритуал краси. Від того, як відбувається очищення шкіри, залежить її стан, як крем вбереться, наскільки довго триватиме молодість шкіри. Дерматологи рекомендують вмиватися як мінімум два рази в день: крім ранкових процедур радять очищати обличчя ввечері.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 2 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Краще вмиватися гарячою або холодною водою?

На це питання однозначної відповіді немає, спробуємо розібратися чому.

Ось що можна сказати про холодній воді.

  • При впливі холодної води на шкіру відбувається звуження судинної системи, отже, знижується кровотік, клітини особи позбавляються потрібної кількості кисню. Ви отримаєте суху, бліде і з часом в’ялу шкіру, з’являться перші зморшки.
  • Особливо надасте погану послугу собі, якщо будете вмиватися холодною водою перед виходом на вулицю взимку. Зволожуючий крем не допоможе в цій ситуації, від нього не буде користі, а тільки шкоду: переохолодження шкіри та подразнення на обличчі.
  • У цю пору року потрібно вмиватися теплою водою і за годину до виходу на вулицю наносити тільки жирний крем. Втім, все залежить від кліматичної зони, в якій ви проживаєте. В теплих краях умивання холодною водою вранці багатьма вітається і навіть рекомендовано фахівцями. У жарку пору активно циркулює кров, відбуваються часті припливи до поверхні, а крижана рідина крім охолодження діє як зміцнювальний засіб.
  • А ось перед сном навіть в жаркій зоні радять вмиватися теплою водою, щоб міцно спати і не викликати роздратування шкіри.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 3 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?
yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 4 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Свої особливості мають і гарячої води.

  • Гаряча вода також шкодить шкірі і призводить до зморшок. Незважаючи на те, що вона краще видаляє забруднення і жир з лиця, не слід вмиватися нею занадто часто, особливо з милом. Це може призвести до почервоніння і лущення шкіри.
  • Рекомендовано вмиватися гарячою водою з милом не частіше одного разу в тиждень. Якщо це відбудеться тільки один раз за 7 днів, то шкоди не буде від такої процедури жодним типу шкіри. Але частіше – вже заборону. Оптимальний варіант для вмивання – тепла вода, прогріта до 35 градусів. Якщо після теплової води ви ополоснете обличчя прохолодною, це піде тільки в плюс вашій особі.
  • Людям з жирною шкірою для кращого очищення і підсушування тканин можна використовувати мило, інші жінки повинні чітко усвідомити, що від мильних бульбашок один шкоди і старіння. Довести це просто: в милі рівень pH -9, шкіри – 5,5. Тому подразнення шкіри і виникає.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 5 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Який вид обрати?

Щодня вмиватися потрібно м’якою водою кімнатної температури, для пом’якшення використовують харчову соду. Це обов’язково робити, якщо у вашому регіоні жорстка вода, інакше мінерали, калій і магній негативно позначаться на шкірному покриві. Після вмивання жорсткою водою може початися роздратування і лущення на обличчі.

Таких наслідків можна уникнути, якщо пом’якшити воду. Ось ще кілька різновидів для вмивання:

  • тала вода;
  • морська вода;
  • кип’ячена вода +1 чайна ложка соди;
  • молочна вода (додають молоко, підходить для чутливої шкіри);
  • мінеральна вода.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 6 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?
yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 7 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Детальніше розглянемо склади для вмивання.

Склад на основі мінеральної води. В ідеалі було б вмиватися тільки мінералкою, наприклад, «Боржомі». Ця вода корисна для жирної шкіри, через місяць використання результат буде помітний: жирного блиску не буде, ви зможете спостерігати звуження пор і пружність шкірного покриву на обличчі.

Але в даному випадку треба звертати увагу на склад мінеральної води, які елементи вона містить. Якщо не підійде мінералка в чистому вигляді її застосовують у різних комбінаціях.

На основі мінеральної води роблять настої на травах для вмивання або протирання шкіри обличчя. Ось один з рецептів для пересушеною шкіри: пару ложок берези або м’яти заливають окропом з мінералки, дають настоятися і вмиваються.

Влітку добре такий трав’яний настій перелити в пляшку з пульверизатором і зрошувати ним особа.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 8 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?
yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 9 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Люди з жирною шкірою можуть приготувати собі відвар з мінеральної води і кольорів календули або ромашки. Готовий склад розливають по формах, заморожують і потім отриманими кубиками протирають обличчя. Ефект помічений відразу від таких відварів: зморшки стають менш помітними, а шкіра більш пружною.

Трави впливають на шкірний покрив благотворно, утворюючи своєрідну вітамінне підживлення. Від ромашки зникнуть мімічні зморшки, м’ята освіжить обличчя, а деревій зробить шкіру бархатистою.

Будь-яка вода для вмивання має бути корисною, а не нашкодити. Кожній жінці необхідно виявити, що краще їй підходить для вмивання. Корисні відвари дадуть відчутні результати, тому не варто лінуватися їх готувати.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 10 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?
yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 11 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Часті помилки при вмиванні

Кожна процедура по догляду за обличчям не вимагає надмірних зусиль, не потрібно ретельно терти або розтягувати шкірний покрив. Вважається помилкою вмиватися тільки водою, яка не видаляє жир з поверхні, використання засобу для вмивання дасть більший ефект очищення.

Застосовувати його потрібно не тільки вранці, але і ввечері, помилкова думка, що якщо перед сном зняли макіяж, то на ранок достатньо лише окропити обличчя водою. В такому випадку можуть з’явитися прищі і чорні крапки, якщо не застосовувати на ранкових водних процедурах очищає шкіру складу.

Ввечері бажано за допомогою спеціальних засобів видалити залишки макіяжу. Дамам великих міст рекомендовані склади для демакіяжу з формулюванням Anti-pollution, добре очищають епідерміс, в тому числі від атмосферної бруду.

Ще одна помилка – витиратися рушником. Треба пам’ятати про те, що зволожена шкіра легко травмується, і, витираючись наспіх, розтягуючи шкірний покрив, можна отримати мікротріщини. Плюс рушник, постійно висить на гачку у ванній, – притулок для бактерій.

Можна обійтися і без нього, просто промокнути обличчя м’якою серветкою.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 12 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?
yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 13 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Як правильно проводити процедуру?

Якщо правильно стежити за своїм обличчям – це гарантія того, що ви отримаєте здорову молоду шкіру. Потрібно лише слідувати деяким радам.

  1. Перш ніж мити обличчя, руки обробляють милом або антибактеріальним розчином. Зайві бактерії ні до чого.
  2. Спочатку видаляють косметику за допомогою спеціальних засобів для демакіяжу, потім вмиваються.
  3. Перед умиванням корисний масаж обличчя.
  4. Засоби для вмивання ретельно змивають.
  5. При жирній шкірі рекомендовано кілька разів на тиждень користуватися милом.
  6. Вмиватися рекомендують 2 рази в день, другий раз – перед сном.

Не можна вмиватися водопровідною водою, а також всім, що попадеться під руку, наприклад, господарським милом. Можливо, декому це не принесе шкоди, але в господарському милі завищений відсоток лужності, що дає можливість розвиватися бактеріям на обличчі. Саме тому рекомендують спеціальні засоби для водних процедур – вони створені з урахуванням кислотного балансу шкіри.

Переймати досвід інших людей залицяння за своїм обличчям не варто. Кожна людина відрізняється індивідуальними особливостями шкірного покриву, і якщо подрузі підходить дігтярне мило, вона захоплюється умиванням цим засобом, а також содою і витирається рушником, аж ніяк не означає, що такий варіант підійде і вам. Алгоритм дій під час вмивання у кожного свій, під себе підбирайте і потрібну температуру води, засоби для цієї процедури.

yakoyu vodoyu krasche vmivatisya korisn she miti oblichchya holodnoyu garyachoyu chi teployu vodoyu yakoyu vodoyu vmivatisya vranc pri zhirn y shk r 14 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?

Про те, як правильно вмиватися, дивіться далі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Що не можна робити з нарощеними віями? Що не можна робити після процедури нарощування в перший день і після?

Нарощування є популярною процедурою, яка допомагає збільшити довжину і надати додатковий об’єм віям. Крім того, ефект, створений після салонної процедури, зберігається тривалий час. Вдавшись до подібних дій, можна отримати якісний […]
scho ne mozhna robiti z naroschenimi v yami scho ne mozhna robiti p slya proceduri naroschuvannya v pershiy den p slya 1 - Якою водою краще вмиватися? Корисніше мити обличчя холодною, гарячою чи теплою водою? Якою водою вмиватися вранці і при жирній шкірі?