Як відносини мотивують до розвитку

kak otnosheniya motiviruyut k razvitiyu 1 - Як відносини мотивують до розвитку

 

Мудреці кажуть, що людина щаслива сам по собі і тільки тоді він може бути щасливий в парі.

У нас є що віддати, ніж підтримати, ми не чекаємо, що він прийде і врятує нас від усіх бід та смутку буття. Ми живемо повним життям і радіємо, що поруч з нами улюблений чоловік, у якого є чому повчитися і з яким так приємно створювати масу нових проектів: будинок, дітей, бізнес, соціальну та благодійну допомогу. Чому ж тоді так часто неймовірні відносини по закінченню року або трьох років стають рутиною і тугою?

Він за звичкою повертається додому, адже з нею в принципі непогано і зрозуміло.

Вона за звичкою йде з ним до друзів на день народження, хоча вони давно не спілкуються.

Чому ми працюємо на роботі, відвідуємо курси особистісного зростання, читаємо модні книжки, ходимо на виставки, але забуваємо, що відносини — живий організм, їм потрібен повітря, їжа, зростання, інакше вони марніють і загнивають? Чому ми очікуємо, що другий партнер ПОВИНЕН про це думати і переживати? Чому ми не беремо на себе відповідальність і сміливість надихнути і м’яко запропонувати дорогу? Улюблений метод QBQ конвертує «чому» в «що я можу зробити, щоб змінити ситуацію». Так що ж я можу?

1. Дізнаватися про інтереси один одного, нагадувати один одному про своїх мріях. Мій улюблений мріє пілотувати чарівний Cessna як Річард Бах і бачити все з висоти пташиного польоту. Але постійна робота/побут відкладають подібні фантазії в довгий ящик. Не знаючи, що подарувати на якірну дату людині, у якого є дуже багато, я постаралася візуалізувати його мрію і написала картину з тим сюжетом, який, як мені здавалося, він бачить у своїх снах (одне з моїх хобі — живопис, я добре малюю в імпресіоністичній манері). На полотні розміром метр мій чоловік ширяє в закатном золотому небі, а ми чекаємо його приземлення на злітній смузі.

2. Ходити разом на освітні заходи, розширювати межі. Дозвілля — це не тільки кіно, ресторани, дні народження і парки. Зустрічі з цікавими людьми, сучасне мистецтво, перфоманси та нестандартні постановки — ви ніколи не знаєте, де знайдете нову бізнес-ідею, майбутніх співробітників або натхнення. Але якщо будете сидіти вдома — точно залишитеся без інсайтів.

3. Багато читати. Діліться прочитаним, обговорюйте, фантазуйте і дискутуйте. Розвивати абстрактне та образне мислення ніколи не пізно. Особливо корисно проводити такі обговорення всією родиною. Повірте, дітям дуже багато цікаво і вони дуже кмітливі. Більшість малюків не мріє засиджуватися в іграшках, їх здатність до розвитку значно вище, ніж у дорослих — допомогти їм стати мудрішими, багатшими внутрішньо, досвідченіше і цікавіше.

4. Пробуйте нове. Ваш партнер не любить йогу, а ви так мрієте ходити на парну і ноете щовечора про те, як би було добре. Дурниця, хочете щось робити — робіть. Ми всі поважаємо захоплених людей, нам цікаво з ними. Не прив’язуйте себе.

У вирішенні будь-якого питання найважливіші речі — щирість і усвідомленість. Якщо ви підійдете з усією душею, успіх вам гарантований.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Культурний орієнтир: Навіщо потрібно розбиратися в музиці, архітектурі та образотворчому мистецтві

Навіщо слухати Моцарта? Як оцінити картину Ван Гога? Що дивного в архітектурі модерніста Ле Корбюзьє? Відповісти на ці запитання, а також отримати нові знання та інструменти, що допомагають зробити будь-яку […]
kul turnyy orientir zachem nuzhno razbirat sya v muzyke arhitekture i izobrazitel nom iskusstve 1 - Як відносини мотивують до розвитку