Як хобі допомагає ростити бізнес-чемпіонів

kak hobbi pomogaet rastit biznes chempionov 1 - Як хобі допомагає ростити бізнес-чемпіонів

Іветта Делікатна, рекламіст і керівник з 20-річним стажем, яка зараз веде кілька комунікаційних програм для Кабінету міністрів України, поділилася на SHE Congress правилами, якими вона керується, щоб виховувати лідерів. У свій час вона взяла їх у викладача бальних танців Олексія Литвинова, президента Української асоціації бального танцю, багаторазового чемпіона України, виховав сотні чемпіонів та призерів світу та Європи.

1. Якщо танці заважають школі, потрібно кинути школу. Не потрібно шукати баланс, його не існує. Потрібно визначити для себе пріоритет і рухатися в його напрямку. Будьте чесними з собою, якщо вам не потрібна кар’єра, то не варто нею займатися. Краще займіться тим, що вам по душі, у вас буде більше шансів досягти в цій справі успіху – від посадки квітів на балконі до запуску ракети в Космос.

2. Якщо не хочеш бути чемпіоном — ти мені не цікавий. Я буду вкладати всі сили тільки у того, хто дійсно хоче стати кращим. Зрівнялівка корпоративних програм розвитку – не ефективна. Той, хто хоче зростати, помітний керівнику і отримає від нього максимум уваги.

3. Чемпіон = учень. Навіть якщо ти досяг, як тобі здається, вершини, ти повинен продовжувати вчитися. 80% співробітників на цьому ринку фиркає на будь-яку можливість отримати нові знання: вони все знають і всього досягли, іноді вже в 24 роки…

4. Ти чемпіон, коли це ні в кого не викликає сумніву. Якщо ми починали після якихось змагань бурчати, що несправедливо недодали бали якійсь парі, Литвинов говорив, що чемпіон лише той, чия перемога настільки очевидна, що навіть не професіонал її помітить. Перемога з відривом в 0,01 бала — це не перемога. Чемпіон, читай бізнес, повинен бути на 10-20 корпусів попереду інших. Тоді лідерство сьогодення.

5. Будь чемпіонського колективу буде чемпіоном в будь-якому колективі. Коли я після Литвинова почала займатися танцями в іншій школі, всі були в шоці від того, наскільки я швидко рухалася. А все від того, що я прийшла з чемпіонського колективу, де була поставлена дуже висока планка. Зараз, буває, з нашого колективу йде копірайтер і стає в іншому агентстві креативним директором. Я цьому рада, питання тільки в тому, що далі Чемпіон може розвиватися тільки в дуже challenging колективі.

6. Якщо ти став чемпіоном, значить, справжній чемпіон на цей конкурс не приїхав. Завжди-завжди, коли його пара займала призові місця, Олексій Ігорович вимовляв цю фразу. Це дуже протвережує. Змагатися на неконкурентному ринку Чемпіону легко. Український ринок – мало конкурентний практично у всіх галузях, тому поки вигравати тут не складно.

7. Жити потрібно так, щоб більше не захотілося. Проживати життя сіро, бути посередністю, шукати баланси, хотіти спокою – можна вмерти з нудьги. Навіщо тоді було народжуватися?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Короткий метр: 8 маленьких фільмів на великі теми

Яскравий екшн, хвацько закручений детектив, холодні душу трилер… у гонитві за враженнями ми часто забуваємо про сенс, про глибину, про важливе. Ми підібрали для вас кілька короткометражних фільмів, які зворушений […]
korotkiy metr 8 malen kih fil mov na bol shie temy 1 - Як хобі допомагає ростити бізнес-чемпіонів