Введення в орнитологию: жайворонки і сови – вигадка

vvedenie v ornitologiyu zhavoronki i sovy vydumka 1 - Введення в орнитологию: жайворонки і сови – вигадка
Костянтин Зеленський
Автор
Костянтин Зеленський

приватна мед.практика

сімейний доктор

Часто від батьків надходить скарга про те, що у дітей збивається графік. Їх увечері не вкладеш, а вранці не піднімеш. Але, насправді, проблема не в дітях, а в батьках. Ми часто не в змозі побудувати власний графік з урахуванням сімейних потреб. А діти завжди підлаштовуються під нас.

Ситуація: я — тато приходжу пізно з роботи, сини не бачив мене цілий день, вони збуджуються, хочуть контакту, хочуть бігати, грати, казку послухати, погарцювати, подурковать, в підсумку — їх неможливо вкласти спати раніше 11 вечора. Часто батьки теж не поспішають в ліжко, бо їм:

А: треба вкласти дитину;

Б: отримати, нарешті, особисте простору для відпочинку, кіно, секс той же.

А дитина не думає про це, він хоче більше бути з батьками. Тому що абсолютно всі діти природні егоїсти, це нормально. Тобто — причину в першу чергу треба шукати в собі, в своєму графіку.

Багато хто не може навіть вдень приділити достатньо часу дітям, навіть домогосподарки, а ділова жінка тим більше. Скільки в мене таких пацієнток було. Вона сидить після наради рад директорів, вчить англійську, підбігає дитина, вона відправляє його до няні, або музику поставить, мультик включить. Пограти немає часу.

Багато тут шукають виправдання в тому, щоб мало, але якісно проводити час в дітьми. Однак діти, з якими проводять час саме якісно поглинають вас

разом з часом помноженим на два. Я знаю це по своїм дітям. Коли я починаю якісно проводити час зі своїми синами, вони просто сходять з розуму. Тому що я в душі хлопчик, і такі ігри придумую, що вони не можуть потім фізично відлипнути, їх пре, і дай їм волю — вони грали б весь час, поки не впали від безсилля.

І не чекайте від мене рецепт універсальний. Його не існує. Це наша закладена внутрішня казкова потреба в рецептах, у таблетках, в скатертину самобранку. Ну, не існує рецептів.

Якщо хочете особисто мій вихід з ситуації, він простий – дозувати ту саму якісність виключно інтуїцією і практикою…

Інтуїція! Ми всі забуваємо, про цю нашу чудову здатність. А адже жіноча інтуїція сильніше чоловічий в рази! Інтуїцією ми здатні відчувати ситуацію зараз, прогнозувати майбутнє своє особисте та своїх дітей, і це працює краще, ніж всякі інтелектуальні алгоритми.

Тільки є один момент. Людина втрачає чуття, коли задолбан життям, коли фізично або емоційно втомився, коли хворий. У таких випадках інтуїція відключається зовсім, і ми починаємо посилено думати мізками. Але, мізки ніколи не приводили до розвитку ситуації, яка трактувалася як душевна і комфортна. Варто пам’ятати мудрий вислів — горе від розуму. В описаній темі – воно

дуже доречно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Что такое рерайтинг и копирайтинг?

Что такое копирайтинг? Рерайт и копирайтинг… Для несведущего человека – это таинственные и непонятные слова. И вряд ли у кого-то из непосвященных возникнут какие-либо ассоциации с писательским трудом. А ведь […]
1494620756 kopirayting ili rerayting - Введення в орнитологию: жайворонки і сови – вигадка