Весілля у високосний рік: чи можна його грати або краще почекати? Прикмети про весілля у високосний рік

Існує повір’я, що у високосний рік не можна вступати в шлюб. Вважається, що такий союз не довговічний і молодята, які ігнорують застереження, можуть незабаром розлучитися, чи варто довіряти цій прикметі чи ні – розповість ця стаття.

Високосний рік часто прирівнюють до особливому. Давайте розберемося, чи варто проводити важлива і радісна подія саме у високосному році?

Можна грати весілля у високосний рік?

  • Згідно з місячним календарем, високосний рік додає до себе один добовий день — лютневий місяць складається з 29 днів. Подія це відбувається раз на чотири роки. Пов’язано це з тим, що планета протягом певного часу здійснює оборот навколо Сонця, її шлях триває повні 365 днів, плюс часовий відрізок (5 годин, 49 хвилин 16 секунд). Протягом чотирьох років, відрізок часу накопичується, утворюючи зайві добу.
  • Розрахунки показують, надприродного і містичного у високосному проміжку часу нічого немає. Прикмети, пов’язані періодом весілля у високосний рік — народні упередження.
  • Весільна церемонія – це один з найбільш відповідальних і святкових епізодів у житті молодих пар. Вона потребує ретельно спланованому підході, де надається велике значення кожної деталі, що впливає на подальшу долю людини. Тому навколо такої важливої події, з’являється завжди багато повір’їв.
  • Одна з таких народних прикмет, стосується проведення весілля у високосний рік. З давніх часів, люди побачили, що високосний рік має негативною енергетикою. У цей період трапляється найбільше несприятливих подій.
  • Природні катаклізми, епідемії, не врожайність, конфлікти – випадають на високосні роки. Це сформувало розуміння того, що в такий період складно планувати щось довгострокове. Багато пар воліють не ризикувати відносинами і відкласти торжество до наступного року.

Весілля у високосний рік: походження прийме

  • У слов’янських народів високосний період називався «роком наречених». В цей час незаміжньою дівчині дозволялося самій підібрати собі партнера для майбутнього шлюбу. Молоді дівчата могли посватати собі нареченого самостійно, лише у високосний рік. Не прийнято було відповідати відмовою на пропозицію про весілля.
  • Вибір нареченої іноді супроводжувався не зовсім взаємним ставленням нареченого. Але це не стало приводом, вважати період несприятливих, більшу кількість весіль здійснювалося в даний термін. Потім традиція втратила первісний сенс, набуваючи нову інтерпретацію.
  • Тепер самостійно посвататися, вийти заміж у високосний рік під силу самої сміливої нареченої. Треба сказати, ця прикмета не єдина — вона має розвиток. У високосний строк рекомендується не розлучатися, слідом за високосним йдуть роки «вдови» і «вдівця».
  • Необхідно розуміти, наукового підтвердження правдивості забобони не знаходиться. Рішення про терміни весілля у високосний рік краще приймати індивідуально — не спираючись на прикмети.

Весілля у високосний рік: ставлення церкви

  • Релігія також, як і наука, не знаходить підстав для заборони для весілля у високосний рік.
  • Церква вважає, що весільні забобони, необґрунтовані вигадки і гріховні світогляду. І проповідує довіряти своєму внутрішньому відчуттю — не піддаватися душевним терзаниям.
  • Єдиними рекомендованими періодами для проведення торжества, з точки зору церкви, є дні релігійних свят і пост.

Переваги весілля у високосний рік

Для тих, хто хоче укласти шлюб у високосний рік, необхідно знати про позитивні моменти свого рішення:

  1. Церква і наука не забороняють укладати шлюб чи вінчатися у високосний період. Тому ця дата нічим не відрізняється від інших дат. Крім того, у світі є народи, які нічого не чули про таке забобон і вважають даний час сприятливим для звершення важливих справ.
  2. Езотерика аналогічно не розглядає прикмету як привід відкласти весілля на потім. Навпаки, багато людей з езотеричними здібностями вважають високосное час допомагає людині, дарує можливість кардинально змінити особисте життя на краще.
  3. Необхідно прислухатися до власної інтуїції і приймати рішення, спираючись на підказки внутрішнього передчуття. Чекати благополучний рік – безглузде заняття.
  4. В даній ситуації, загальний календар не визначає долю людини. Якщо виникає необхідність розрахувати найбільш вдалий період для шлюбу, слід звернутися до астролога, який створить персональний гороскоп сприятливих дат.
  5. Важливо щоб заперечення даної прикмети було у обох партнерів. В іншому випадку розбіжність в упередженнях призведе до конфлікту. Щоб не допустити сварку, не варто загострювати ситуацію. Пам’ятайте, незначний епізод, в подальшому може стати причиною звинувачень, що приводить до розставання.
  6. Молодим парам, які зважилися зіграти весілля у високосному році, варто врахувати істотний плюс свого вибору – наявність вільних дат реєстрації шлюбу. Помічено, потік бажаючих зареєструвати шлюб у високосний рік значно скорочується. І дає можливість вибрати будь-яку вподобану дату. Звільняються місця святкування торжества: варіантів вільних ресторанів, фото студій, майданчиків проведення венчальной церемонії стає більше.
  7. Щоб звести хвилювання з приводу прикмети до мінімуму, потрібно під час вінчання в церкві, проговорити змова: «Вінчаю вінцем, а не високосним кінцем». Слова змови допоможуть зміцнити віру в благополучний шлюб.

Недоліки весілля у високосний рік

  • Головним недоліком весілля у високосний рік є тривога, викликана надмірною вірою в прикмети. Особливо негативно позначається тиск оточуючих на молодят, хтось неодмінно почне відмовляти. Це може створити моральну напруженість.
  • Щоб захистити свої інтереси, необхідно не акцентувати увагу на забобони і не вступати в розмови про них з близькими родичами. Слід якомога частіше думати про майбутню радісну подію і надалі щасливому шлюбі. А венчающимся парам пам’ятати, що церква захищає молодят молитвою і заперечує забобони.

Повір’я і прикмети про весілля у високосний рік

Сила переконань у продуктивності забобонів, змушує багато пар відмовлятися від своїх намірів через страх. Це призводить до того, що спостерігається помітний спад у шлюбний сезон. Однак, знаючи про деякі прикмети, спрямованих на нейтралізацію негативного фактора, можна захистити майбутній шлюб і створити міцну сім’ю.

Ось що необхідно знати, перш ніж вступити в шлюб у високосний рік:

  1. Наречена не повинна одягати на весілля прикраси з перлів. Перлини – символізує сльози.
  2. В цей рік не можна до весілля влаштовувати жваве веселощі в будинку нареченої. Це може відігнати від неї удачу і сімейне благополуччя.
  3. До весільної сукні підберіть туфлі. Навіть якщо на вулиці буде літо, взуття повинна бути закритою. Взути босоніжки – значити напророкувати собі невдале заміжжя.
  4. Слідуючи по дорозі в ЗАГС, молодятам не можна озиратися назад.
  5. Щоб в будинку майбутньої сім’ї завжди був достаток, необхідно обом молодим покласти по монетці в взуття.
  6. Скатертина якою був накритий весільний стіл, треба зберегти. І протягом наступних трьох років, накривати нею стіл під час святкування весільних ювілеїв. Така скатертина є оберегом родини, дає фінансове благополуччя і приносить щастя в дім.
  7. Не можна одягати обручку на рукавичку нареченої – це погана прикмета.
  8. Вибираючи весільну сукню, треба віддати перевагу подовженому фасоном, чим довше низ плаття, тим довше дівчина буде залишатися в шлюбі.
  9. Не дозволяється приміряти весільну сукню нареченої і аксесуари, стороннім особам до весілля. Це стосується навіть найближчих родичів. Також не рекомендується давати приміряти свої прикраси після одруження, ризикуєте віддати своє щастя.
  10. Посилити любов і вірність майбутнього чоловіка, допоможуть гудзички на весільній сукні — їх має бути парна кількість.
  11. В день весілля на батьків молодят лежить відповідальність за благополуччя пари, не можна дозволяти гостям поправляти одяг на нареченому і нареченій.
  12. Якщо в день одруження йде сніг або дощ – значить молодих чекає заможна сімейне життя.
  13. Під час вінчання молоді повинні разом задути церковні свічки – це забезпечить їм довгий шлюбний союз.
  14. Весільний коровай має бути спечений жінкою, яка щаслива в шлюбі. А ось довіряти випічку вдовам або розведеним – не рекомендується.

Відео: Весілля у високосний рік

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Знижує або підвищує тиск зелений чай: вплив зеленого чаю на артеріальний тиск людини. Як правильно пити зелений чай для пониження та підвищення тиску: поради, рекомендації, протипоказання

Про користь зеленого чаю. В нашому раціоні присутня велика кількість продуктів. Якість багатьох з них залишає бажати кращого. Однак незважаючи на «шкідливість» того або іншого продукту, ми не прибираємо його […]
10647 1024x640 - Весілля у високосний рік: чи можна його грати або краще почекати? Прикмети про весілля у високосний рік