Табу на компліменти

tabu na komplimenty 1 - Табу на компліменти

Є багато причин для похвали підприємця Джоді Фокс. Чотири місяці тому їй вдалося залучити $15.5 мільйонів в бізнес, співзасновницею якого вона є. Shoes of Prey, компанія Джоді, дозволяє клієнтам розробити дизайн взуття, потім шиє її по створеному ескізом і доставляє замовнику прямо в руки. Крім того, за сім років існування компанії Джоді вдалося заробити $24.6 мільйонів. Однак на останній зустрічі з інвестором її засипали компліментами не з-за успішно виконаної роботи, а з-за… зовнішності .

У своєму відеоблозі Джоді відразу ж після зустрічі з потенційним інвестором розповіла, як той, окинувши її оком з ніг до голови, заявив: «Ти виглядаєш приголомшливо».

«На початку своєї кар’єри я б і не звернула уваги на такого роду висловлювання, але сьогодні я розумію, що такі коментарі не прийнятні в профессиональноу світі і жодним чином не сприяють подоланню бар’єрів на кар’єрному шляху жінок. Так що нам дійсно варто звернути на це увагу», — поділилася Джоді.

Своєї історії вона вирішила надати розголосу, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей: «Я б хотіла, щоб люди задумалися над тим, як потрібно ламати стереотипи, навіть якщо вони вірять в те, що гендерна рівність вже досягнуто».

60% жінок з IT-сфери стикаються з неналежним ставленням і заграванням з боку колег-чоловіків, згідно з даними останнього дослідження. Одна з його респонденток анонімно зізналася: «Ставлення мого начальника змінилося не в кращий бік з-за мого протесту проти такого ставлення, і працювати стало просто нестерпно».

Сама Джоді Фокс після публікації історії про зустрічі з інвестором також зіткнулася з критикою. Один з її передплатників, чоловік, СЕО IT-компанії, наголосив, що винна саме вона, так як вибрала місцем для розмови бар, а поведінка інвестора «було цілком прийнятним для місця зустрічі». Такі коментарі не здивували Фокс, але вона вважає, що такі дискусії — один із кроків на шляху до подолання гендерного розриву. Проблема, про яку говорить вона, стосується не тільки Кремнієвої долини. Фокс працювала і в США, і в Австралії, і підкреслює, що це проблема не якоїсь однієї культури чи нації, це проблема суспільства в цілому: «Я чула багато подібних історій від жінок-підприємців і не тільки. Проблема, безумовно, існує, і в більш жорстких формах, ніж в моєму випадку».

Джерело: forbes.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Ярослава Гресь: «Щоб школа стала іншою, нам потрібно покоління, яке виросте і буде проти цієї системи»

Ярослава Гресь, керуючий партнер Gres Todorchuk PR, мама чотирьох дітей (Ярина, Катя, Іванка і Цибулі), виступила на Future Education Forum, де поділилася своїм баченням середнього шкільного освіти і розповіла про […]
yaroslava gres chtoby shkola stala drugoy nam nuzhno pokolenie kotoroe vyrastet i budet protiv etoy sistemy 1 - Табу на компліменти