Підбираємо килимок в дитячу

podbiraem kovrik v detskuyu 1 - Підбираємо килимок в дитячу

 

З особистого досвіду моїх подруг-мам, бобільшу частину часу діти проводять на підлозі. Спочатку лежать, потім вчаться повзати і ходити.

Тому килим в дитячій кімнаті: перше — незамінний, друге — має бути ігровим, м’яким і зручним.

Килимові покриття діляться на натуральні (вовна, шовк, льон, бамбук тощо), синтетичні (поліпропілен, акрил) і зі змішаним волокном. Для самих маленьких часто використовують килимок зі спіненого поліетилену.

З перших днів життя килимок впливає на дотик і зір. Спочатку дитина дізнається про певному кольорі, потім він вже роздивляється малюнки та вигадує власні історії.

Як правило, ігровий килимок може виконувати різні функції в житті дитини приблизно до 10 років. Він має невеликий рельєф, що оберігає малюка від можливих травм, коли він вчиться повзати і ходити. Крім того покриття можна спокійно мити, брати з собою на природу і на пляж.

Коврики-пазли зручні і багатофункціональні. Кожну секцію можна міняти місцями, додавати або прибирати, деляю килим різного розміру. Можна грати хоч цілий день: збирати картину, будувати з пазлів будиночки, запускати їх у плавання у ванній.

Для більш дорослих дітей підійдуть навчальні пазли з алфавіту або цифрами.

Щоб килим підходив під інтер’єр дитячої, можна зробити його на замовлення за вашим малюнком. Зручніше килими з коротким ворсом, так як вони легше догляду та чистки.

Повністю вовняний килим фахівці не рекомендують, від нього може бути алергія. Додайте шовку для блиску або трохи синтетичних волокон. Якщо за смаком однотонний килим, зверніть увагу на покриття з сизалю. Поклавши його, ви відчуєте легкий, незвичайний, приємний запах соломи в дитячій кімнаті.

Килим повинен виглядати стильно і підкреслювати інтер’єр всієї кімнати. Я нічого не маю проти килимів з зображенням дорожнього руху, але рада зауважити, що фантазія дизайнерів на цьому не зупинилася. Давайте розглянемо, які ще можуть бути варіанти покриттів для дитячих. Наприклад, килимки з зображенням гри в класики, можна зібрати багато друзів і скакати цілий день. В дитячу з білими стінами підберіть кольоровий килим в смужку, горошок або з вовняних кульок, з’єднаних між собою.

Якщо інтер’єр дитячої в кремових тонах, динаміки додасть чорно-білий килим з графічним малюнком: ромби, зигзаги, шахова дошка. Ще мені подобаються нестандартні килимки по формі птахів, риб або квітів і ягід. Самі душевні килимки хенд-мейд, наприклад, в техніці печворк з різних залишків тканини.

Ну, і найголовніше, який би ви не вибрали килим, нехай він приносить вашій дитині радість від гри і пізнання світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

У столиці запустили карту «Куди в Києві здати відходи»

Видання «Велика Епоха» підготувало інтерактивну карту «Куди в Києві здати відходи». Макулатура, пластик, скло, пляшки, шини, батарейки — на карті чимало точок по всьому місту, куди можна принести сміття і […]
v stolice zapustili kartu kudi v ki v zdati v dhodi 1 - Підбираємо килимок в дитячу