Кейт і Принц Вільям — батьки-революціонери

keyt i princ uil yam roditeli revolyucionery 1 - Кейт і Принц Вільям — батьки-революціонери

На сторінці британської монархії в Facebook вчора з’явилася офіційна новина: «Герцог і герцогиня Кембриджські раді оголосити, що герцогиня чекає другу дитину. Королева і всі члени сім’ї дуже щасливі».

Кейт зараз знаходиться скоріше всього на 13-14 тижні і страждає від сильного токсикозу. Королівський двір вважав за потрібне дочекатися горезвісної 12-го тижня перш ніж оголосити про такої важливої новини. Поповнення у пари очікується відповідно навесні 2015.

Первісток у родині з’явився 22 липня 2013 року, а це значить, що між дітьми різниця буде становити трохи менше двох років. Багато жінки, які заводять сім’ю після 30 (а Кейт зараз 32) не вважають можливим зробити більш тривалу паузу між народженням дітей і тому, відновившись від перших пологів, народжують погодка.

Лікарі з багатьох причин вважають різницю в два роки сприятливою. Наприклад, різниця в три роки вже буде чревата сильної ревнощами. Невелика різниця дозволить дітям розвиватися нарівні, в один і той же час проживаючи життєві етапи – садок-школа-інститут, що значно спрощує життєвий уклад всієї родини. У таких дітей вище ймовірність мати спільні інтереси і стати близькими друзями.

Тільки ще недавно Вільям зізнавався, що їх нібито поки влаштовує одна дитина і найближчим часом вони не планують поповнення. Тим не менш близькі до двору джерела говорили про те, що Кейт мріє про донечку і сестричку для маленького Джорджа. А взагалі пара хотіла б мати трьох дітей. Виховувати спадкоємців пара збирається за своїми принципами, а не за традиціями Букінгемського палацу.

І в цьому вони стануть продовжувачами «нових віянь». Адже свого часу син королеви Єлизавети ІІ принц Чарльз першим із спадкоємців британського престолу пішов у школу. До цього діти королівської родини вчилися вдома. А Вільям першим з британських принців пішов в дитячий сад. Взагалі, старший син леді Діани добре засвоїв уроки матері, яка виховувала синів реалістами, вона показувала їм життя поза рамками палацу — вони ходили на футбольні матчі, стояли в черзі за квитками в кіно.

Практично революційний, як для королівської сім’ї, підхід молодих батьків зрозуміти нескладно, адже класичні традиції виховання королівських нащадків мають чимало прикладів, екстравагантних сучасних батьків: майбутні королі і королеви до 4-х років вже володіли 3-4 мовами, а до 6 років читали в оригіналі праці Цицерона і Платона, гра на музичних інструментах було само собою зрозумілим навиком, як і активну участь у дворових театральних постановках. Загалом, ой як не солодко жилося раніше молодим монархам.

Але, все-таки в одному їм точно пощастило — іграшок у вінценосних наступників завжди було і є в надлишку. До речі, якщо ви до 28 вересня опинитеся в Лондоні, то у вас ще буде шанс заглянути на експозицію улюблених іграшок і нарядів королівських дітей, яка проходить зараз в Букінгемському палаці.

Фото надане Vogue

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code

Next Post

Влад Троїцький: «Робити бізнес без цінностей безперспективно»

Влад Троїцький вважає, що транслювати бізнес-цінності можливо через мистецтво, адже підприємництво — це не тільки про прибуток. Гроші — проходить. А ось цінності — те, що ідентифікує націю, міста, країни. […]
vlad troickiy delat biznes bez cennostey besperspektivno 1 - Кейт і Принц Вільям — батьки-революціонери